Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 434 • Strona 44 z 44
  • 1851 / 202 / 36
Reez, po trzech miesiącach cierpliwości braknie.
  • 187 / 1 / 0
moze zatestowal sie na smierc ;)
  • 42 / / 0
Nie ma i nie będzie nic co dorówna królowi . mefa już nie ma i trzeba się z tym pogodzić. Nic go nie zastąpi.

Chociaż... Spotkałem się z opinią że 4,4'dmar wykręca jeszcze lepszą lotkę.
  • 791 / 18 / 0
mefedron jest, tylko trzeba dobrze poszukać. A demar w moim odczuciu, daje kompletnie inny lot(patrz topić o subs). Bardziej pluszowy. Ale faktem jest, ze wielbiciela tez przypadł do gustu.
Uwaga! Użytkownik ambiwalencja nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 434 • Strona 44 z 44
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.