Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-arylopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 34 / / 0

Najbardziej baniak ryje alfa-PVP, tuż za nią obstawiam pentedron. Mi najmniej szkodziło 3MMC. To oczywiście moja subiektywna opinia.
  • 15 / / 0

zdecydowanie alfa, gówno jakich mało, wygina i szyje ludzi

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
  • 4530 / 740 / 25

O zapomnianym MDPV, nikt już nie pamięta ? Są ciekawe posty o waleniu w ciągach. Był mocniejszy od alfy i rył bardziej.
  • 42 / / 0

MDPV... Nie przypominaj mi człowieku...

Mówicie że 3mmc? Ryje najmniej?

Oczywiście raz czy dwa w miesiącu, nie odczujesz że Cie przeryło. Ale wiem po sobie że przez dłuższy okres czasu ruje i to nie tak wcale słabo.
  • 57 / / 0

U mnie najmniej 3mmc, najbardziej pentedron chociaz najgorsze zejscie to mialem po mefedronie.

PEA

• 2279 / 254 / 3

Zdecydowanie brefedron najmniej ryje z BK. A najbardziej...? Jak dla mnie pentedron i alfa to ostre gówna o wątpliwych walorach rekreacyjnych, a dużych kardiozwałowych. Po 4-BMC nie miałem nawet podwyższonego pulsu...
  • 568 / 51 / 0

Zgadzam się z iluminazim. 3-MMC potrafi dać się we znaki.
  • 67 / / 0

Też po wielu próbach uważam , że bref. mi osobiście szkodzi najmniej, po alfie miałem za zejściu największy koszmar w życiu (dobrze że to był 1-raz, dlatego będzie też ostatnim)
  • 55 / / 0

alfa i 3mmc(w ciągach) a najmniej wszystko mało ryje jeśli się nie przegina, najbardziej łagodne stany zjazdowe miałem po Etylofendiacie i tyle. Poza tym to są BK tutaj wszystko może poryć banie %-D
  • 35 / / 0

pentedron : ludzie dostają pierdolca.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 1334 uczestników Wejdź na czata