Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 34 / / 0

Najbardziej baniak ryje alfa-PVP, tuż za nią obstawiam pentedron. Mi najmniej szkodziło 3MMC. To oczywiście moja subiektywna opinia.
  • 15 / / 0

zdecydowanie alfa, gówno jakich mało, wygina i szyje ludzi

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Tony narkotyków i substancji narkotycznych na czarnym rynku w Polsce

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności.
  • 4181 / 554 / 11

O zapomnianym MDPV, nikt już nie pamięta ? Są ciekawe posty o waleniu w ciągach. Był mocniejszy od alfy i rył bardziej.
  • 42 / / 0

MDPV... Nie przypominaj mi człowieku...

Mówicie że 3mmc? Ryje najmniej?

Oczywiście raz czy dwa w miesiącu, nie odczujesz że Cie przeryło. Ale wiem po sobie że przez dłuższy okres czasu ruje i to nie tak wcale słabo.
  • 57 / / 0

U mnie najmniej 3mmc, najbardziej pentedron chociaz najgorsze zejscie to mialem po mefedronie.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Zdecydowanie brefedron najmniej ryje z BK. A najbardziej...? Jak dla mnie pentedron i alfa to ostre gówna o wątpliwych walorach rekreacyjnych, a dużych kardiozwałowych. Po 4-BMC nie miałem nawet podwyższonego pulsu...
  • 567 / 43 / 0

Zgadzam się z iluminazim. 3-MMC potrafi dać się we znaki.
  • 67 / / 0

Też po wielu próbach uważam , że bref. mi osobiście szkodzi najmniej, po alfie miałem za zejściu największy koszmar w życiu (dobrze że to był 1-raz, dlatego będzie też ostatnim)
  • 55 / / 0

alfa i 3mmc(w ciągach) a najmniej wszystko mało ryje jeśli się nie przegina, najbardziej łagodne stany zjazdowe miałem po Etylofendiacie i tyle. Poza tym to są BK tutaj wszystko może poryć banie %-D
  • 35 / / 0

pentedron : ludzie dostają pierdolca.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata