Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1359 / 44 / 0

Ja bardzo lubię łączyć benzo z alkoholem. Na początku myślałem, że to będzie ryzykowne i film będzie się rwał... Ale okazało się że np taki etizolam tylko polepsza fazę po alko, jest bardziej ogarnięta, euforyczna i przyjemna. Oczywiscie nie mówię o jakichś kosmicznych ilościach alko.
  • 416 / 28 / 0

Ja podobnie jak Strangled Cat uwielbiam mix alko z benzodiazepinami. Właściwie od tego zaczęła się moja przygoda z dragami. 1mg lorka + piwo i to jest to uczucie za co kocham moje życie. Mam małe problemy psychiczne :roll: , więc mam inne priorytety przyjemnościowe niż "zwykły" narkus. Lubie sie najebać, naćpać jakimiś rc, ale to uczucie po tym mixie :heart: Żadna faza, żadne odpierdalanie, uczucie wyzwolenia z psychicznej klatki ograniczającej moją duszę. Uczucie dziwne niesamowicie. Kompletnie nie czuję się wtedy nakurwiony, czy coś. Tak jak bym był 100% sobą na trzeźwo/bez benzo, ale uczucie duchowej lekkości, wyjebania na opinie ludzi bezcenne. Aktualnie nawet 3mmc, czy nawet pst nie daje takiego uczucia. Moja pierwsza i jedyna miłość to benzo. Nic mi nigdy tego nie zastąpi. No podobno gbl "jakoś podobnie" działa, więc przymierzam się do testów :blush:

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Naperville rezygnuje ze sprzedaży marihuany

Członkowie Rady Miasta Naperville w ubiegłym tygodniu głosowali za rezygnacją ze sprzedaży rekreacyjnej marihuany, kiedy prawo wejdzie w życie w styczniu przyszłego roku.
  • 9 / 1 / 0

mam małe problemy psychiczne
sorry za szczerość, ale napierdalaj dalej benzo w mixach (bez w sumie też) to będziesz mieć zajebiste problemy psychiczne

Zaakceptowałem bo prawdziwe - Tr.
  • 581 / 4 / 0

ja sobie spijam winko amarenka 0.7l z biedronki wczesniej lykajac diazepam klonazepam kodeinę resztki metadonu narazie czuję sie ok tzw "rowerek" na opiatowej kresce trwa nadal
  • 53 / 3 / 0

Z doświadczeń znajomych wiem, że przy łączeniu alkoholu z benzodiazepinami łatwo o uzależnienie krzyżowe z którego bardzo ciężko się wychodzi... No i jest wzmożone ryzyko urwanych filmów, i odpierdzielania różnych niestworzonych akcji (to już z mojego doświadczenia). Można miksować, ale w małych dawkach ;)
  • 24 / / 0

Wódka i Flubromazepam/xanax to bardzo złe w efektach połączenie. Utrata kontroli i świadomości po całej linii.
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

tam jeszcze parę piw to ok, ale z wódką to już głupota w chuj, zostanie tylko amnezja i przypały.
  • 81 / / 0

Znów tu wracam, choć dawno mnie nie było... alkohol+diazepam, na kacu, ludzie, cos pięknego. Naprawdę inna zajawka. alkohol (browary, a nie rycie czosnku czystą wódą) i kodeina, pięknie podbija, sedacja nawet czasem wystąpi, jest super, miło i przyjemnie. Choć z benzo lepiej, chujowo, że tolerka krzyżowa rośnie... Uważajcie panowie i panie, bo na początku może być za "ciężko".
  • 33 / 1 / 0

alko + benzo bardzo dobry mix, ale jak dla mnie niewiecej niz 3 piwka do benzo, powyzej juz sie zaczynaja jazdy. I podobno na wątrobe mocno wjeżdża.
Od siebie chciałbym powiedzieć - niedawno miałem bardzo nieprzyjemną przygodę z alko + SSRI.
1. dzien - rano 1 tabsa seronilu, pod wieczor piwkowanie (4 piwka 9%)
2. dzien - rano na kacu 1 tabsa seronilu, odrazu piwko 9%, i podczas całego dnia tych piwek wypiłem z siedem jeszcze, a o 22 dojebałem 200ml wódki. I poszedlem na miasto. Coś niesamowitego, jakbym benzo + MDMA zarzucił.
3. dzien - budze sie o 7, tabsa seronilu poszla, alko jeszcze dziala, jest fajnie. Kłade sie spać.
Budze sie o 10 i uczucie jakby mi zaraz miało stanąć serce. Odrazu do lodówki po coś do jedzenia, bo poprzedniego dnia jadłem tylko 1 posiłek. Wpierdoliłem i troche lepiej sie zrobiło, ale i tak chujowo, dysforia ogromna, lęk, brak pewności siebie, nie moge znaleźć miejsca zeby mi wygodnie było, przed kompem źle, w łóżku źle, jak chodze źle...
Poszedłem po piwko 9%, myślałem że klin da rade ale gówno, nawet gorzej się zrobiło.
Przeszło dopiero w okolicach 19-20, ale następnego dnia też czułem się chujowo.
  • 35 / 1 / 0

alko+seronil zrzuca z mnie łańcuchy i mogę stać się niemożliwy.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata