Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 23 z 27
  • 1130 / 48 / 0
Hehe...SZKODA. Tak sie wlasnie zaczyna psychiczna wjebka.
  • 34 / / 0
Celem uzupełnienia mojej wcześniejszej wypowiedzi:
Następnego dnia jem bardzo niewiele, co tak samo bardzo mi odpowiada.
Dodam jeszcze, że na to specyficzne rozdygotanie dla mnie idealnym lekarstwem jest dym tytoniowy; wystarczy, że dwa razy zaciągnę się papierosem, a wszystko staje się gladkie i spokojne.
· I'm too sensitive. I need to be slightly numb in order to regain the enthusiasm I once had as a child. ·
Przed uzyciem skonsultuj się z lokalnym ćpunem bądź moderatorem hyperreala, gdyż część leków właściwe stosowanych daje niezapomniane przeżycia
  • 42 / / 0
Po zejściu fazy przeważnie mam nastawienie "nic mi sie nie chce" Ani pornola, ani gitary, ani nic... Następnego dnia po śnie troche lepiej, ale dalej taka demotywacja.
  • 23 / 1 / 0
Kiedyś nastrój był o wiele lepszy następnego dnia. Wczoraj było 450, wszystko pięknie, same plusy. Dzisiaj chujowy nastrój i zmęczenie.
Trust and you'll be trusted,
Said the liar to the fool.
  • 32 / / 0
Nastrój następnego dnia zawsze jest przewspaniały ;-) A już pod mistrzostwo świata podchodzi przypalenie mj na zjeździe po dexie. Przepełnienie radością i chęcią do życia. I to piękne uczucie odkrywania czegoś nowego :-D
  • 2466 / 12 / 0
Ja zawsze po DXM mam zmęczenie nawet jak się wyśpię. Nie mogę też się na niczym utrzymać uwagi.

Za to co innego po innych dysocjacjach
Ćpający kaszlodyn ponad dacz dachami
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
  • 405 / 26 / 26
Ja zato następnego dnia czuje działanie delikatne antydepresyjne, euforie lekką i taką "lekkość". Natomiast ciężko się na czymś skupić, i zazwyczaj dopiero następnego dnia mam bóle brzucha przy dużych dawkach.
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • 129 / 10 / 0
Po dexie na następny dzień jest różnie, zależy od dawki głównie
czasem ból brzucha dzień po i dziwne uczucie w żołądku a czasem po prostu normalnie się czuje, tak jakbym nic dzień wcześniej nie brał, może pare razy mi się zdarzyło max abym dzień po był energiczny itp. to zależy chyba od dobrego wyspania :finger:
  • 65 / 1 / 0
Nastrój zazwyczaj jest następnego dnia dobry, taki efekt antydepresyjny. Skutków ubocznych raczej nie mam na następny dzień, no może po nienajlepszym tripie takie uczucie wyprania, ale przechodzi szybko
  • 573 / 10 / 0
......ciezko powiedziec kiedy jest nastepny dzien...... taka magia........... zasypiasz jakos , jak juz sie uda zasnac po podróży i spisz zupelnie bez snow i jestes wyczerpany...... jak sie przebudzisz to dalej jestes wyczerpany...... i jak nowo narodzony...... dochodzisz do siebie glownie podczas snu gdzie nie ma snow ............. i pozniej sa normalne codzienne problemy....... i nie pamietasz tego doswiadczenia
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 23 z 27
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.