Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-arylopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 114 Strona 4 z 12
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 186 / 0

nexidos pisze:
4mmc? nie ryjace? ludzie blagam. po 5 dniach bez spania i zezarciu kosmicznej ilosci
Wszystko jest "ryjące" w 5 dniowym ciągu. Już samo 5 dni bez spania jest "ryjące". Pamiętam jak jeszcze nie znałem dragów i przyszło mi nie spać chyba 56h jak później policzyłem. Ogromna derealizacja i ciągłe widzenie czegoś kątem oka.

A co do tematu:

Na mnie najmniejszy wpływ miał brefedron i po nim 3-mmc, chociaż tutaj wkręty dawały o sobie znać zdecydowanie szybciej.

Największy to pentedron i a-pvp. Od 1 kreski potrafiło się już dziać nie dobrze, a byłem wypoczęty i wyspany zazwyczaj.

W ogóle ketony mają spory wpływ na psychikę, zwłaszcza w ciągach. Sęk w tym, żeby tych ciągów nie robić, tylko jak tu nie robić ciągu jak jeszcze zostało? :blush: DO DNA! Tylko worów, nie butelek. Do boju ketonowe zwierzęta. :gun:

Oczywiście nie polecam ciągów. Radą na to jest ogarnianie sobie małej ilości i potem, albo walka z ciśnieniem, albo benzo i spać. I tak jakiś czas da radę się bawić. Jakiś czas.
Rejestracja: 2012
  • 755 / 79 / 0

Chyba wiele zależy od dawek i częstotliwości. Zgadzam się, że 3mmc pozostawia dziwny ślad, a jest to w moim przypadku obniżony nastrój (nawet do 2 tygodni). 3cmc to niezbadany shit i nie wiadomo jak bardzo może być toksyczne, ale ma mniejszy wpływ na nastrój po akcji "wciąganie" (stwierdzono badając 2 x 1 gram). Najgorsza moim zdaniem jest obecnie alfa pvp, a kiedyś MDPV (to było gówno!). Właściwie dwóch 3 ostatnich ketonów wybrałem w swojej idiotycznej karierze eksperymentatora bardzo mało (poniżej 3 gram razem).

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Przesyłał dopalacze przez firmę kurierską. Wpadł przez przypadek

Policjanci zatrzymali 21-letniego łodzianina, który obracał dopalaczami. Wpadł dlatego, ponieważ dopalacze wypadły z przesyłki, którą wysłał za pomocą firmy kurierskiej.
Rejestracja: 2012
  • 93 / 1 / 0

najmniej - 3mmc, najbardziej a-pvp
Rejestracja: 2014
  • 174 / 23 / 1

Najbardziej alfa.
Najmniej(wg mojej skromnej kariery) ethcat
Rejestracja: 2012
  • 1069 / 187 / 4

a ja polecam ogólnikowo - nawet dla tych nie za bardzo kumających podstawy chemii - przeczytac co mają do powiedzenia kompetentni w tym temacie

http://hyperreal.info/talk/cmc-metaklef ... 44-90.html
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 95 / 2 / 0

W sumie, żrem 3mmc od godziny 12 do teraz i... fajne jest to, że nie ma zjazdu(sprawdziłem, zrobiłem przerwę chwilową). Magnezu nie wypłukuje jako tako, jutro pewnie będę się czuł świetnie... a miałem dawkować terapeutycznie, kurwa. XD W sumie dawkuję, ale te dawki są troszku częste.
Rejestracja: 2012
  • 1069 / 187 / 4

CherubAnatema pisze:
W sumie, żrem 3mmc od godziny 12 do teraz i... fajne jest to, że nie ma zjazdu(sprawdziłem, zrobiłem przerwę chwilową). Magnezu nie wypłukuje jako tako, jutro pewnie będę się czuł świetnie... a miałem dawkować terapeutycznie, kurwa. XD W sumie dawkuję, ale te dawki są troszku częste.
to sobie źryj... i wypierdol się z serotoninki - póki masz jej powyżej pewnej granicy jest ok... a potem kacyk 2 dniowy bedzie cie wkurwiał gorzej niż po wódzie

oj mało wiesz jeszcze o 3MMC i jak to potrafi wypłukać człowieka z minerałów zwł jak sobie walniesz bombe powyżej 300mg ( najlepiej kilka razy w nocy ) - polecam suplementacje, zwł magnezu!

a tak BTW ... może jebnę głupotę - bo RC stary jak świat - ale tylko po ETH CATie szczury czuły, że nic więcej się z nimi nie dzieje, prócz ogarnięcia organizmu z fazy nocnej i powolnego powrotu do rytmu dnia - przy ciągach powyżej 1.5 roku! o to raczej konkret sprawdzian jak na RC z różnych źródeł - głównie w postaci igiełek...
- inne RC testowane na szczurach co ok 3 dni ... po 2-3 tygodniach były odczuwalne skutki uboczne w postaci rozdraznienia, bezsenności, ogłupienia, braku koncentracji, zmniejszonej ochoty na sex ... mimo bardzo dobrej suplementacji oraz diety!
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 95 / 2 / 0

Hahahaha, jakoś się nie wypierdoliłem z serotoninki... ;)
Rejestracja: 2014
  • 11 / / 0

Czysty sort 3mmc w małej ilości (poniżej 500mg przez nocke) nie ryje bani, jeśli coś mamy do trawienia w żołądku. Nie mówię tu o obiedzie, ale coś lekkostrawnego + zimne piwko i jest spoko. alfa pvp za to ryje najbardziej, i to nie tylko mnie jak widze.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

Jak dla mnie, jeśli ktoś ma głowę na karu i silną wolę, to żaden nie ryje bani.
Mówicie, że brefedron jest słabym beta-ketonem, a przykładowo ja i mój najlepszy kumpel po skosztowaniu brefedronu, 3-MMC oraz alfy-PVP uważamy brefa za najlepszego z nich.
Nie siada tak na banie, jest mega przyjemna bomba, nie ma wielkiego nieogaru.
A, dodam, że nigdy nie było żadnej dorzutki.
alfa-PVP mi się bardzo średnio podoba. Jedyny użytek z niej robie, kiedy trzeba zrobić 24h jazdy na drodze, jako pobudzacz, w małych ilościach.

A, dodam jeszcze, że nie było po żadnym najmniejszego zjazdu. Na bezsenność po alfie 2mg etizolamu + pare browarków i wsio ;).
Posty: 114 Strona 4 z 12
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 1338 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości