Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 1 z 5
  • 1857 / 65 / 80
3-MeO-MPC.png
Inne Nazwy: 3-Methoxymethylcyclidine, 3-Metoksymetylocyklidyna
Molecular Formula: C14H26N2O2
IUPAC name: 1-(3-methoxymethyl)cyclohexyl]-piperidine
CAS number: 91164-58-9

Całkiem nowy dysocjant, praktycznie brak o nim informacji poza tym że to pochodna 3-MeO-PCP. Z budowy nie przypomina innych dysocjantów więc można sie spodziewać unikalnego działania. Na forum pojawiło się już o nim parę wzmianek więc trzeba mu założyć temat.
Czekam na więcej info, szczególnie raporty z testów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 października 2014 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 374 / 14 / 0
chwile juz jest dostepny w polszy a na necie ani slucy ani dychu, to samo na zagranicznych forach .
ja tam sie boje testowac takie nowe wynalazki ;]
Uwaga! Użytkownik kapitanxsova nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1987 / 104 / 0
Też jestem ciekaw opisu i wydaje mi się, że mało kto jest chętny testować nowe wynalazki jako pierwszy. Wklejony tu wzór strukturalny jest błędny. Prawidłowy to będzie PCP z odciętą grupą fenylową i dodaną methylmethoxy na którejś pozycji. Substancja nie należy do grupy arylcykloheksylamin.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1857 / 65 / 80
Wzór wziąłem ze strony vendora, możesz w takim razie wkleić właściwy wzór?
  • 1987 / 104 / 0
Nie wkleję, bo nie jestem chemikiem i nie wiem na której pozycji węgla będzie podstawienie. Nie mam też softu do rysowania takich rzeczy.

Scalone z

OK, udało mi się narysować :) To będzie coś takiego jak poniżej, z tą różnicą, że grupa methylmethoxy może być podstawiona na innej pozycji cyklidyny.
[ external image ]

SMILES: C1CCCCN1C2CCCC(C2)COC
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1857 / 65 / 80
Dziwna sprawa. Vendor miałby wrzucić trefny wzór? Miałem już to pioniersko testować ale wstrzymam się aż sytuacja się jako tako wyklaruje.
  • 1987 / 104 / 0
Wielu vendorów myli wzory. Ja swój bazuję jedynie na nazwie chemicznej. Skoro to jest methylmethoxy-cyklidyna to wziąłem wzór cyklidyny i dodałem do niej grupę methylmethoxy -CH2-O-CH3 - czysta logika. Nie mam tylko pewności co do położenia tej grupy.

Również czekam na jakieś raporty z testowania. Ciekawe kto się pierwszy na świecie odważy, ludzie chyba są bardziej ostrożni niż parę lat temu.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 327 / 4 / 0
I co powaga ze nikt tego nie probowal ? Jak sie tak boicie to ja to opierdole. Pytanie tylko od jakich dawek zaczynac? Narazie poczekam na hajs, ale mysle ze tak okolo 15 bede po testach to zobacze z czym to sie je.
  • 1857 / 65 / 80
Nikt nie wie nic o dawkach bo i nikt nie wie na dobrą sprawe co to jest. Ja bym zaczynał od miligrama p.o. chociaż pewnie będzie niewyczuwalny. Miałem już to kupować i testować ale wyszło na to że jednak robie sobie przerwe od ćpania, dziś 16dzień, powodzenia w testach ;-)
  • 218 / 2 / 0
Testowane. Dawkowanie ustaliłem mniej więcej jak 3-MeO-PCP i tak też mniej więcej działało. Nie jestem starym wygą, jeśli chodzi o dysocjanty, więc pewnie nie zauważyłem wielu subtelnych różnic, ale jak dla mnie bardzo podobne. Po którymś z nich faza jest mniej przejrzysta, takie dyso ujebanie. Niestety ale za chiny nie jestem w stanie stwierdzić po którym, ot takie odczucie jak sobie teraz przypominam i próbuję porównać.
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.