Prawdziwa extrakcja LSA z HBWR itp ... oraz zmiana w LSH ;)

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 93 Strona 9 z 10
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Zależy w jakiej formie; jeśli w formie winianu LSA to mniej więcej tyle co LSD. W postaci fribejsu szybko degraduje. W postaci soli innych kwasów - wątpię żeby ktokolwiek wiedział ;P.

W nasionach może leżeć ze dwa lata to napewno.
Rejestracja: 2010
  • 16 / / 0


Chciałem kupić benzyne ekstrakcyjną, i będąc na stacji paliw kupiłem cos co nazywało sie " benzyna ekstrakcyjna III niskoaromatyczna ", czy to jest to samo? Na opakowaniu jest znak zakazu spożywania, czego nie widzialem na butelkach z benzyną bez oznaczenia " III " i chce się upewnić czy jest to bezpieczne.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

"Ampułka" zmuszał chemika-hobbystę spod Opola do produkcji narkotyków

...ten zaś testował gotowe produkty na sobie. Zapadł wyrok w sprawie.
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


raczej dobra; mogłeś kupić heksan na allegro cz.d.a, bo to co kupiłeś jest pewnie czystości technicznej;
Rejestracja: 2010
  • 40 / / 0


Witam,
odświeżam temat bo zainteresowała mnie ta ekstrakcja. Naszym celem jest pozbycie się rzygogennego olejku, więc zastanawiam się, czy zjedzenie samych nasion po wcześniejszym półgodzinnym moczeniu w benzynie ekstrakcyjnej nie dałoby zadowalającego rezultatu? Czy jednak zawarte w nasionach alkaloidy lizergowe (mówię raczej o ergotaminie itd, odpowiedzialne z drętwienie nóg rąk) również zostają wypłukane przez rozpuszczalnik niepolarny?
Ilukrotnie powinienem zwiększyć dawkę nasion (wilec purpurowy - legutko), aby uzyskać ten sam efekt, zakładając, że zamiast ekstrakcji kilkudniowej alkoholem, użyję zwykłej przestudzonej herbaty miętowej i będę moczył w niej nasiona przez 1.5h?
Czy owo mityczne LSH, ma dawkowanie podobne do LSA, czy jednak trochę mniejsze. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Rejestracja: 2013
  • 12 / / 0


podłączam się do pytania - moczenie w benzynie +późniejsze solidne przemycie nasion (w czym? pod zwykłą kranówą?-czy odpowiednio zmyje się benzyna żeby nie zaszkodziła?)
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


A czy benzyna rozpuszcza się w wodzie? Odpowiedz sobie sam.

1. Wymoczyć w benzynie, odlać benzynę i odcisnąć nasiona z resztek benzyny a następnie pozostawić w ciemnym, chłodnym i wentylowanym miejscu do odparowania resztek benzyny.
2. Zalać odsuszone nasiona wodą w butelce nie przepuszczającej światła (zwykła butelka zafoliowana czarną folią albo aluminiową moze być) następnie wytrząsać maksymalnie, poczakać aż fusy opadną i wypić bez fusów. Ewentualnie nie moczyć w wodzie tylko odrazu zjeść, ale będzie benzynowy posmak (z resztą to nie jest dużo bardziej szkodliwe od etanolu, zwłaszcza, że tam może z 0,1g pozostanie jak nie mniej, tylko w smaku trochę odpychające; ważne, żeby używać benzyny (heksanu) czystej chemicznie lub lepiej czystej do analizy (a najlepiej USP)).
Rejestracja: 2014
  • 429 / 16 / 0


Mam pytanie :) czy ktoś z was wykonał już tą ekstrakcje ostateczną że najpierw benzyna ektrakcyjna a potem spirytus i odparowanie po czym zostaje czyste LSA w proszku ? Jeśli tak to powiedzcie proszę czy ta metoda rzeczywiście działa i jak sporzyć taki proszek ? ^^ może wciągnąć do nosa albo trzymać pod językiem i połknąć ? ^^ proszę o odpowiedź
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 140 / 13


Do otrzymania krystalicznego winianu LSA postępowanie jest bardziej złożone:

1 - Ekstrakcja acetonowa
2 - Odparować
3 - Ekstrakcja lepkiej pozostałości słabym roztworem kwasu askorbinowego (ph 3-5), odfiltrowanie cząstek nierozpuszczalnych
4 - Ekstrakcja tłuszczów z fazy wodnej heksanem
5 - Ekstrakcja DCM'em fazy wodnej doprowadzonej do pH 9-10 przy pomocy słabej lub organicznej zasady (wodorotlenek amonu lub Na2CO3)
6 - Odparowanie DCMu
7 - Wysolenie kwasem winowym w etanolu; po wszystkim można powoli odparować etanol do uzyskania przezroczystych igieł winianu LSA

Nie wiem jak chciałbyś to wciągać; dawkowanie tego jest bardzo małe (300-1000ug)
Rejestracja: 2014
  • 429 / 16 / 0


O dzięki że odpisałeś :) śledziłem twoje posty w innym temacie i widać że znasz się na rzeczy :)
Myślałem że zrobienie tego proszku będzie prostsze :( W takim razie mam pytanko, głównie chodzi mi o to żeby nie było nudności, spożywałem powój 4 razy, 2 razy skruszony i połknięty i 2 razy z ekstrakcją wodną. Za każdym razem rzygałem i srałem aż do wycieńczenia organizmu więc potrzebuje po prostu pozbyc się tych rzygogennych ubstancji. Mam pare pytań,
1.czemu używasz na początku acetonu skoro jest polarny i LSA powinno się do niego "doczepić"
2. czy mogę uzyć benzyny ekstrakcyjnej cz.d.a (z allegro 20zł za litr) jako niepolarnego bo boje się bawić gazami a to jest łatwo dostępne.
3. No jak polecasz wkonać to najprościej a żeby pozbyć się tych rzygowych rzeczy ;)
dziekować
Rejestracja: 2013
  • 118 / 6 / 9


Hej, hej!
Parathormon- testowałeś osobiście ten przepis na winian? Mam dużo nasion których nie dam rady już przełknąć i nie wiem czy się opłca je przetwarzać...
Posty: 93 Strona 9 z 10
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości