OMA; 2-metoksyamfetamina

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 1184 / 5 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
2-metoksyamfetamina, OMA (nie mylić z 2-metylamfetaminą - 2-MA)
http://en.wikipedia.org/wiki/2-Methoxyamphetamine

Wie ktoś coś nt powyższego związku?

Dla porównania 4-metoksyamfetamina to PMA, która była przyczyną wielu zgonów (przegrzanie i wysokie ciśnienie było główną przyczyną zgonów, a pośrednim powodem było ładowanie drugiej, czy trzeciej dawki ze względu na długi wjazd - "nie działa po 40 min to dopierdolę").

Interesuje mnie czy OMA też ma takie niekorzystne działanie obwodowe.
Rejestracja: 2012
  • 344 / 4 / 0

To się nazywa inaczej Ortetamina.

Taka słabsza feta mówiąc bardzo w skrócie
Z ang. Wiki:
...In animal drug discrimination tests it substituted for dextroamphetamine more closely than either 3- or 4-methylamphetamine, although with only around 1/10 the potency of dextroamphetamine itself

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Arriva przetestuje kierowców na obecność narkotyków, choć polskie prawo tego nie przewiduje

Informacja o drugim w ciągu miesiąca kierowcy autobusu miejskiego w Warszawie, który spowodował wypadek po narkotykach, zszokowała wielu z nas. Stołeczne władze natychmiast podjęły decyzję o zawieszeniu kursów prowadzonych przez spółkę Arriva. A sama Arriva wzięła się za testowanie pracowników na obecność narkotyków. Dlaczego nie robiła tego wcześniej? A dlatego, że polskie prawo na takie kontrole… nie pozwala.
Rejestracja: 2010
  • 1184 / 5 / 0

Ortetamina to 2-METHYLamfa.

Mnie interestuje 2-METOKSYamfa i o niej jest też ten wątek.
Rejestracja: 2014
  • 47 / / 0

Badał już to ktoś? Od jakiegoś czasu dostępne u polskiego vendora.
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 6 / 0

2-ma imo nie nadaje się do sniffu. Nie spływa, zostaje w nosie. Co do działania to chyba mocne. Tak jak z tym PMA, wchodzi z opóźnieniem, choć nie wiem czy to nie sugestia i zator w śluzówkach nie pozwola jej się uaktywnić. Ale po godzinie mała dawka (~30 mg) dojebała, choć nie wiem czy to nie całokształt wieczoru spędzonego na 3-FA i 2-FMA. 2-ma poszło jak już tamtych zabrakło.

edit.
To nie jest wcale mocne. 2-ma nie ma efektu "rush". Daje jedynie efekt stymulujący, nie nadaje sie w celach rekreacyjnych imho. Aha i sniff daje rade, ale tylko za pierwszym razem, póżniej przysłowiowo zapierdala nos. A wrzutki tez jakos bardziej nieodczuwalne. Czyli reasumując: ni w/ pizde, ni w oko.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 1249 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dekamon443 i 0 gości