Legalne RC najbardziej przypominajace DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Ciekawe, nawet bardzo.
Ciekawe, jak sie sprawa ma w przypadku innych tryptamin, zwlaszcza w ilosciach dorownojacych intensywnoscia tripu po DMT.
  • 32 / / 0

ktoś jakieś info może podać o tym receptorze sigma ?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Ukradła ponad 6 tysięcy i narkotyki, wszystko wpakowała sobie w miejsce intymne

Tłumaczyła się po mistrzowsku: „Nie wiem skąd to się tam wzięło”
  • 7 / / 0

Wg. pana Shulgina DMT najbardziej przypomina 5-MeO-DMT, które można legalnie zamówić przez neta z jednego sklepu z UK. Poza tym po raportach podobne działanie powinien mieć 4-HO-DET.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

4-HO-DET przypomina DMT w takim samym stopniu jak przypomina je psylocybina.
  • 2362 / 8 / 0

psylocybinie o wiele bliżej do DMT niż 4-HO-DET
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Pewnie osobiste predyspozycje. W moim wypadku żadna z nich nie była podobna.
  • 3831 / 140 / 13

DMT jest za trzeźwe mentalnie i o niebo bardziej wizualne w porównaniu do 4ro podstawionych - przynajmniej dla mnie. Mowa oral vs oral. Jeśli chodzi o palenie (dawno paliłem fribejs ekstraktu z cubensisów i nie pamiętam za dobrze, więc wypowiem się o IV, które to bardzo podobne do palenia jest, a które to kilka razy walnąłem zarówno 4Aco jak i DMT) - tutaj sprawy mają się bardziej podobnie, jednak laik nawet by rozróżnił, już abstrahując od timeline'u.

Moim zdaniem bufotenina jest podobna, 5MeoDMT trochę też (mowa o paleniu)
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 30 / / 0

Wprawdzie DMT niestety nie dane było mi spróbować, ale jeśli mistyczność - to 4-HO-MET jak dla mnie... Za każdym braniem mam dość mocną rozkminową fazę, co najmniej 3 plateau wg Shulgina... Za pierwszym razem wydaje mi się, że miałem 4 plateau - jedność z naturą, zrozumienie jakim pyłkiem na świecie jesteśmy, niemal poznałem boga (jako wszechświat, nie jakieś religijne szmery-bajery :P). Ostatnio przy mniejszej dawce tak ciężko to przeżyłem, że kompletnie mi się dyscyplina życia i zapatrywanie na przyszłość zmieniło...
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata