FAQ v.2

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 26 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2013
  • 12 / / 0


W.g. mojej skromnej opini droga podawania donosowa przy dawkach aktywnych zaczynających się na 200µg, nie jest dobrym pomysłem
Rejestracja: 2010
  • 1525 / 14 / 0


Bo? Słyszałeś o kroplach lub rozcierkach? Przedawkowanie będzie równie przejebane bez względu na drogę podania.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

CBŚP i buprenorfina zamiast proszku do prania

Z ustaleń CBŚP i funkcjonariuszy francuskich oraz ukraińskich wynika, że substancja psychotropowa tj. buprenorfina przemycana była z Francji m.in. przez Polskę i trafiała na Ukrainę.
Rejestracja: 2014
  • 162 / / 0


Cześć,

Mógłby ktoś obeznany popełnić porównanie działania różnych 25x-NBOMe? Poczytałam, poszukałam w necie, użyłam forumowej szukajki ale efektem były tylko drobinki informacji (typu ze 25B jest mnmiej imprezowe i bardziej empatogenne niż 25C itp).

Myśle, że taki post wzbogaciłby FAQ. Wiadomo, że działanie to indywidualna sprawa ale jakieś konkretne różnice na pewno da się wskazać.
Rejestracja: 2010
  • 3831 / 139 / 13


Nie usunę twojego posta, żeby raz na zawsze to wytłumaczyć:

1. Są wątki tematyczne i tam po przeczytaniu n opinii na temat związku można jakoś zarysować najczęściej pojawiające się cechy wspólne; opinie na takim forum jak to obarczone są często błędem związanym z "owczym pędem" czyli sugerowaniem się na opiniach "guru" przez "szarych" użytkowników, którzy często bujnie fantazjują, co już zostało udowodnione. Po co jakieś porównania - poczytaj o interesującej cię substancji i się dowiesz, AHA BARDZO WAŻNE: jak nigdy nie przeżyłaś stanu psychodelicznego (czyli tego związanego z agonizmem 5HT przez mimetyk serotoniny) to i tak te opisy są psu na budę bo nic ci nie powiedzą o tym stanie.

2. Nie można powiedzieć, że 25B jest mniej imprezowe niż coś innego - te związki działają na każdego inaczej, już nie wspominając, że każda aplikacja może działać inaczej; dlatego też takie porównania i wyciągania sztywnych wniosków są niecelowe.

3. Jakiekolwiek ougólnienia można tworzyć na poziomie podstawowych struktur chemicznych, na podstawie których zbudowane są związki. Np. NA OGÓŁ tryptaminy 4ro podstawione są bardzo anksjogenne i bogate w sferze mentalnej, zaś fenetyloaminy nie. Zagłębianie się w drobniejsze rozgraniczania to już pierdolenie o subiektywnych odczuciach, których generalizacja jest błędna, ponieważ dalece nieprawdopodobne jest uzyskanie nawet więcej niż 50% aprobat takich opisów wśród użytkowników.
Rejestracja: 2014
  • 162 / / 0


Dzięki za wyczerpującą odpowiedż.

Chodziło mi o ogólne porównanie (może są zauważalne różnice w sile działania, czasie trwania, body load), nie konkretne efekty. Ktoś obeznany byłby być może w stanie nakreślić takie zastawienia. Informacje o tym że np któraś substancja nie jest polecana na pierwszą próbę z tą grupą też może być cenna. Tak samo jak informacja, że nie da się jednoznacznie wskazać różnic. Ogólnie do tego służy FAQ :)
Wspomniałam o "imprezowości" tylko dlatego, ponieważ tego typu porównawcze informacje można wyłowić gąszczu postów w różnych wątkach.
Stan psychodeliczny nie jest mi zupełnie obcy, ale substancje z tej grupy tak. I wiem że s&s lub indywidualna wrażliwość, doświadczenie może dramatycznie wpłynąć na tripa.

PS. Mam nadzieje, ze nie popełniłam jakiegoś faux pas pisząc w wątku FAQ (w regulaminie nic nie ma, na początku tematu również). Odpowiedziałąbym na PW, ale nie mogę. Jak coś, to kasuj proszę.
Rejestracja: 2013
  • 420 / 1 / 0


pisz w ogólnym o nbomach, trochę nbomow przerobiłem, może ci pomogę.
Posty: 26 Strona 3 z 3
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości