Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 123 • Strona 9 z 13
  • 130 / / 0
Właśnie wiem i dlatego chciałam wiedzieć mniej więcej jak szybko to uzależnia.
We may be stupid, but we're not clever
  • 1203 / 19 / 0
@nota600 jasne, że syntetyki są gorsze od natury, z tym chyba nikt nie będzie dyskutował. Ale co do thj018 to jest to przecież jeden ze słabszych kanna i nie demonizuj aż tak. Przerobienie grama bądź dwóch maczany 1:15 w ciągu 2-3 dni to nic znów strasznego i nie ciągnie wcale tak strasznie do kolejnego nabicia. A ja mam tego koło 20g maczany w domu i nie jaram codziennie.
Podobnie z 2ne1.
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 824 / 10 / 1
No tak THJ słaby. A uzależnienie to już bardziej od człowieka zależy jak podatny jest. Po prostu jak będziesz miał ciśnienie na jeszcze to sie powstrzymaj i omijaj ciągi a będzie good.
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 130 / / 0
okej dzięki, o to mi chodziło :)
We may be stupid, but we're not clever
  • 104 / 7 / 0
Chyba najbardziej "neutralny" kanna, z jakim miałem do czynienia. Ciężko go nawet specjalnie scharakteryzować. Jedynym ficzerem jest przyjemne uczucie rozchodzącego się ciepła, nawet to jednak ustaje po paru dniach palenia. Pozostaje stan, że tak tu ujmę, zwyczajnego ujarania. Z jednej strony "nudno", ale z drugiej... Klasycznie. Nasuwa mi się porównanie do 2NE1, z tym że tutaj mamy do czynienia z większą mocą. Jeżeli ktoś ma dość dziwnych jazd i przepalania się wynalazkami - polecam.
21st century hippie.
Wszystkich tych, którzy widzą wyższość psychodelików i dysocjantów nad innymi używkami, zapraszamy na Jasną Stronę Mocy: https://www.facebook.com/groups/439115389869493/
  • 215 / 44 / 0
Czy THJ-018 mocno śmierdzi chemią podczas waporyzacji / spalania w joincie?
Takie 5F-AKB48 mocno wali dla punktu odniesienia.
  • 40 / / 0
Re: THJ018
Nieprzeczytany post autor: kocho »
Jestem niesamowicie zaskoczony tym kanna. Po zrobieniu maczanki 1:16 efekty były niesamowite. Dużo smiechu, śmiesznych rozkmin i generalnie cały czas banan na twarzy. Moi znajomi to płakali ze śmiechu, dosłownie ! Dla porównania po innych była zamuła i brak tej pozytywnej energii. Każdy mówi, że zajebista sprawa. Kanna delikatne, nie niszczy jak fluorowce. Idealne na wieczór, posiedzenie ze znajomymi. Świetnie się miksuje z 5-mapb i 3-fa. Polecam
  • 63 / / 0
Czy jest jakieś sprawdzone źródło, gdzie kupi się gotowca na tym kanna?
  • 40 / / 0
Re: THJ018
Nieprzeczytany post autor: kocho »
@up

Nie lepiej kupic proch, dobry podkład i zrobić samemu ? W moim przypadku jest to w jakimś sensie zabawa i po pierwszym buszku czuje satysfakcje. Co więcej ten "rytuał" i sprawdzanie co chwile czy wyschło, suszenie, piekarniki i inne wynalazki, które można wrzucić do szufladki z napisem "matka potrzebą wynalazków", to jest to ! Trzeba jeszcze dodać, że wiesz dokładnie co palisz :)
  • 63 / / 0
Mhmm... Jest to też jakaś opcja, choć mogę mieć lekkie problemy logistyczne przy okazji robienia maczany. Polecisz jakiegoś konkretnego Vendora na maila? Maczana robiona tradycyjnie wg receptury z http://hyperreal.info/talk/jak-zrobic-m ... 38469.html czy może masz jakieś tipy dla debiutanta?
ODPOWIEDZ
Posty: 123 • Strona 9 z 13
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.