Amfetamina - Jak rozpoznać trefny towar

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / 1 / 0

Witam wszystkich!

Chciałbym się dowiedzieć jak rozpoznać czy towar nie jest mieszany z dropsami, itp.
Słyszałem, że jak amfa jest mieszana z tabletami to cały woreczek jest biały i zostaje na stole. Raz trafiłem na cos takiego i mnie nie kopało.

Kumpel dostał od tej samej osoby towar i byłem pewien, że znów jest mieszany, jednak się myliłem, był dobry (kopał i nie brudził woreczka).
Po dwóch tygodniach kumpel sprzedał mi resztę tego towaru i ku mojemu zdziwieniu amfa zostawała na woreczku.

Co o tym sądzicie? (Kumpel na pewno mi wała nie zrobił...)

Towar jest dobry czy mieszany? Próbować nie chce, nie mam już ochoty :), chce to tylko sprzedać, ale nie chce nikomu wała robić.

• 803 / 11 / 0

mialam rozne rodzaje amfy-taka ktora zostawala na woreczku takze...-wiec niewiem czy ma to jakis wplyw na dzialanie..i czy mozna stwierdzic czy jest to trefny or prawdziwie dobry towar...

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Dilerka w dobie brexitu

Wyprodukowany przez Netflix serial „Top Boy” to kolejna opowieść o ludzkiej twarzy handlu narkotykami. Ale napisana i zrealizowana tak dobrze, że wybija się na tle podobnych produkcji.

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 12 / 0

Sole amfetaminy maja takie wlasciwosci, ze chlona wode z powietrza. Gdy amfa robi sie wilgotna to sie przykleja do samarki. Na ulicy nie dostaniesz czystej amfy, zawsze jest w niej cos jeszcze. Czasem glukoza, czasem gniecione apapy, a czasem "tylko" odpady poprodukcyjne. Jakbys dostal jakims sposobem, albo sam oczyscil fete do czystosci powiedzmy 90% to i tak przed wciaganiem nalezaloby rozrobic ja przynajmniej pol na pol z glukoza. Bo setce czystego prochu niewjebany osobnik najprawdopodobniej wyladowalby w szpitalu.

• 3491 / 28 / 0

A po chÓj mieszać amfetaminę z (było nie było) droższym MDMA ?

• 137 / 3 / 0

Bo pigula jest po 3-5 zl. Sam dostalem kiedys taki wyjeb w klubie, ze chcialem fete a dostalem tabse (lub 2) rozkrszona i z tynkiem, czy innym wypelniaczem workow. Po to, aby mniec wiecej hajsu, to diler robi.

• 193 / 1 / 0

Filippo pisze:
Bo pigula jest po 3-5 zl. Sam dostalem kiedys taki wyjeb w klubie, ze chcialem fete a dostalem tabse (lub 2) rozkrszona i z tynkiem, czy innym wypelniaczem workow. Po to, aby mniec wiecej hajsu, to diler robi.
Sprzedawanie fety mieszanej z dropsami jest mniej opłacalne niż sprzedawanie samej fety, dlatego tego sie normalnie nie robi. Wyjątkami są sutuacje typu: kolo chce ścierwa, diler nie ma, ale dla klienta wszystko, wpierdala do wora co ma pod ręką, żeby nie stracić paru złotych.
Pewnie miałeś właśnie taką sutuacje w klubie, dlatego nie dziwie sie że nie dostałeś prochu tylko dropsy, w końcu one tam królują.

• 7 / / 0

Fete sie miesza też podobno z pyłem z jarzeniówek dlatego po wciągnięciu tak szczypi-ale sie pewnie myle,z resztą nie każda feta szczypi mocno,to dobrze czy zle?

• 645 / 3 / 0

Spotkałem sie ost. z fetą (prawdopodobnie) z tymi jerzeniówami, wszystkim co ją wciągali na drugi dzień poszła farba z klamy.

• 7 / / 0

I zauważyłem że ostatnio jak wstawałem rano po uprzednim fuknięciu dzień przed zawsze jak mi jakaś łza poleciała to mnie okropnie szczypie w oczy

• 193 / 1 / 0

TenTyp pisze:
Niekoniecznie jest mniej opłacalne. Znaczy sie zalezy po ile ktos skupuje dro. W dobrym hurcie sztuke fu mozna za okolo 12 zł kupic. Pigułe natomiast po 2,5zł. Liczmy ze kruszysz ok 4-5 dro. wcyhodzi w sumie na jedno.Opłacalne staje sie wtedy jak masz np fu po 17zł, a dro po 3. Zlezy od punktu siedzenia
Jeśli mówimy o sprzedawaniu to patrzymy z punktu widzenia dilera, czyli nawet te 12 zł. Nawet gdyby dropsy wychodziły taniej to i tak sie nie opłaca ich podstawiać pod spida, bo to strata klienta. Nie wiem jak na wsiach i mniejszych miastach to wygląda, ale u mnie w stolicy skruszone dropsy w worku to naprawde rzadkość.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata