DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 338 Strona 31 z 34
Rejestracja: 2011
  • 237 / 9 / 0

Steins;Gate
Rejestracja: 2012
  • 88 / 1 / 0

http://www.youtube.com/watch?v=Xaifcg8Feiw
Dziewiec Zywotow Thomasa Katza
chyba najbardziej potepienczo apokaliptyczno-mistyczny film jaki mozna na DXM obejrzec i nie zwariowac, polecam

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Alienacja rodzicielska – uzależnienie od alkoholu jako wynik deficytu drugiego rodzica

Psychologowie i psychiatrzy mówią jednym głosem: alienacja rodzicielska jest przemocą wobec dziecka i powinna być tak właśnie traktowana przez prawo i organy państwa. Tymczasem niewiele jest w Polsce badań na ten temat. Powstają co prawda prace naukowe lub paranaukowe, ale wciąż ich liczba jest nieadekwatna do skali zjawiska.
Rejestracja: 2012
  • 88 / 1 / 0

Rejestracja: 2012
  • 105 / 13 / 0

Nie potrafię się skupić na obrazie, kiedy jeszcze funkcjonuję na tyle dobrze, aby się poruszać i nie słaniać się do pozycji siedzącej. Rozdwojenie obrazu też nie pomaga. Kiedy - przy większych dawkach lub warunkach losowych - już nie widzę perspektyw na jakąkolwiek fizyczną mobilność, staram się brać filmy, gdzie z góry mogę odrzucić śledzenie fabuły, skupiając się na oderwanych od siebie scenach i montażu, samemu demontując grę aktorską, gesty, działanie muzyki i scenografię w poszczególnych ujęciach. Ostatnio nadrabiam zaległości w filmach najbardziej nastawionych na masowość i cele rozrywkowe - hurtem obejrzałem wszystkie części "Szybkich i wściekłych" i masę nowego sci-fi, w których z łatwością można odrzucić śledzenie wątku i skupić się na figurach. Fanom analizy kultury masowej i branży rozrywkowej polecam "Equilibrium", będący w warstwie fabularnej kalką "Roku 1984", ale emanujący czystością gatunkową. Wbrew mojej logice odrzucam pod wpływem dxmu wszystkie filmy nowej fali i ciągusy typu Antonioniego - chyba Acodin nie lubi obrazów jakościowo (barwa, kontur ) mętnych, czarno białych a z radością bierze wszystko, co typowe dla swojego własnego rodzaju postrzegania ("szklany" obraz etc.).
Rejestracja: 2013
  • 50 / 1 / 0

https://www.youtube.com/watch?v=r16GL3N4PdM
Krótkie, ale bardzo mnie wciągnęło.
Rejestracja: 2013
  • 445 / 26 / 1

Mnie oglądanie filmów w czasie działania DXM nie przypadło jakoś do gustu. Głównie dlatego, że nie lubię oglądać innych ludzi, gdy jestem na wyższych dawkach. Mięso mogę sobie obejrzeć w lodówce :P

Jedyne co mi się spodobało, to oglądanie wizualizacji w Windows Media Player (11 bodajże), szczególnie tych które poruszają się jednolicie w konkretną stronę - mam wrażenie, że poruszam się wraz z nimi. Zależnie od tego można "wbijać się" w ziemię albo "wzlatywać" w powietrze. Tylko uwaga, czasem wzmaga to mdłości, jeśli zaczniemy seans zbyt wcześnie. Polecam podłączyć komputer do telewizora, bo do małego ekranu monitora potrzeba wysokiej dawki, by się skupić. Z drugiej strony, dla niektórych może to być pretekst, by przywalić więcej...
Rejestracja: 2011
  • 67 / 6 / 0

Pierwszy raz z DXM i poszedł Las Vegas Parano, musiałem wybierać którym okiem oglądać bo nie dało się użyć obu jednocześnie. Ale to nic, pamiętam jak oglądałem Parnassusa po miksie DXM z MXE, oglądałem film jakby nigdy nic. Na końcu kolega spytał się mnie, jak podobał mi się film. Ja na to: "Film? Jaki film?" ;)
Generalnie, warto. Może samo oglądanie filmu się skasuje, ale wydarzenia samego w sobie nie zapomnicie ;)
Rejestracja: 2011
  • 237 / 9 / 0

Dokładnie! Podobnie zresztą tripy same w sobie na większych dawkach. Często umykają nam szczegóły, ale generalne wrażenie 'było magicznie zajebiście!' pozostaje.
Poza tym, lubię sobie następnego dnia obejrzeć raz jeszcze oglądany wcześniej film. Przypominanie sobie konkretnych emocji towarzyszących oglądaniu po deksie, jak i dostrzeganie nowych motywów sprawia niezwykłą radość. Wtedy, mając bagaż emocjonalny, jak i nieco konkretów, można się zagłębić w recenzje i analizy obejrzanego materiału i delektować się doświadczeniem.

Dlatego tak bardzo lubię wyczekiwać premier konkretnych dzieł z myślą o takim właśnie podwójnym seansie.
Jako że jestem mangozjebem, niecierpliwie wyczekuję wersji BD trzeciej kinówki Madoki, starając się ograniczać deksa, coby doświadczenia towarzyszące oglądaniu były jak najbardziej niezapomniane.
Rejestracja: 2010
  • 2372 / 48 / 0

Zawsze kiedy leci 450 mg na wejście MiB 3 :heart: Ogląda się idelanie + koda i 7 niebo nienawiści
BORYS ATAKUJE

%-D

Polecam
Rejestracja: 2010
  • 70 / / 0

polecam film 1408
bardzo ladnie wchodzi na DXM tylko uwaga bo jest strasznie midfuckowy i ciezko w pewnym momencie sie polapac w fabule
ale oglada sie zajebiscie
Posty: 338 Strona 31 z 34
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości