Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 606 / 5 / 0

esta porabia nosem, bardzo szybko wchodzi i ma inny profil działania niż orally :D
od siebie dodam lorafen 2,5mg w klamkę- po zmyciu cukrowej otoczki bardzo szybko działa :D niestety tylko część czuć od razu bo resztę robi spływ
  • 3 / / 0

Witam Ludziska.

Benzo biorę coś od około 6 lat na moje psycho ataki.
Sześć odwyków szpitalnych za mną bo łączyłam z alkoholem.
Powiem tak odlot po połączeniu benzo z alko to coś podobnego do kopa z heleny ale trzeba uważać. Tak, herę też miałam okazję brać tylko nie dożylnie a w nos.
Z herą jest koniec ale benzo biorę dalej. Aktualnie 3mg na dobę.
Co do wciągania nosem. Działa!.
alpra wchodzi najlepiej a zwłaszcza Zomiren bo super się kruszy na błogi śnieżek.
klony strasznie pieką w nosku ale kop z 2mg jest natychmiastowy.
Wcześniej przydałoby się nawilżyć śluzówkę nosa żeby szybciej się wchłaniało.
Czemu wciągam a nie łykam?
Bo odkryłam, że po sztachnięciu się tą oto substancją jest o wiele, wiele lepiej.
O i na marginesie ostrzegam przed codziennym zażywaniu benzo bo uzależnia szybko. Bardzo szybko a odwyk to masakra. Heroiniści lepiej przechodzą odwyk od benzosów. Piszę bo widziałam i przebywałam.
No to co ludzie jak coś wciągać i cieszyć się życiem :cheesy:

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Biblioteka miejscem handlu narkotykami

W powietrzu unosi się zapach haszyszu, a personel jest świadkiem handlu narkotykami - tak wygląda codzienność miejskiej biblioteki na jednym z przedmieść Sztokholmu.
  • 3 / / 0

alpra w nos działa ewidentnie. Jakąś godzinę temu połknęłam 0,5mg i tak jakoś nie tak więc się wkurzyłam i następne 0,5mg w nos. Dużo pyłku ale dałam radę. Nie liczyłam sekund ale kop natychmiastowy więc usiadłam z fajką w zębach i spaliłam papierosa. Ocknęłam się jak cały wypalił się sam. Więc donosowo BOMBA. Działa! Na 100%. Ja mam Zomiren, kruszy się idealnie na idealny pyłek. Polecam gorąco!

ffa

• 57 / 2 / 0

Również jestem wielkim zwolennikiem alpry w nos. Ostatnio dostałem słabiutkie tabletki 0,25 i nie pozostało nic innego jak skruszyć. Choć to już straszna kupa prochu z wypełniaczy... Pod język też jest ok, ale ten gorzki smak. Polecam osobom próbującym zejść z dawki, bo ja czuje już połowę tabletki 0,25 a połknięta cała, niekiedy dwie (łącznie 0,5), jest odczuwalna tylko w stresowej sytuacji i nie daje tej wspaniałej sedacji przez pierwsze 20min pod fuknięciu.
  • 521 / 2 / 0

alpra w nos działa, nie wiem czy to psycha czy rzeczywiste działanie, ale ta metoda się sprawdza. Co do klona mam wątpliwości, ale chyba też coś w tym jest.
  • 952 / 1 / 0

co do klona nie ma watpliwosci, poniewaz sa opublikowane badania chyba na dzieciach w indi jak pamietam, klony byly podawane iv oral i w kife, i w nosa dzialalo najmocniej tak jak iv. Sam wiem po sobie ze jak bylem wjebany w klony to pozniej codziennie wciagalem po 8 mg, szybsze mocniejsze wejscie itd. Ale nie wiem czy nie szkoda nosa na takie blache rzeczy, w koncu to nie kox

luminal_100

• / / 0

Racja klony w nos walą dużo mocniej niż pod język . Ją jak walne w klame to czuć nawet coś jak wejście i pół głowy nie czuje jak bym walił fete
  • 952 / 1 / 0

mam to samo szkoda tylko ze po czasie ogarnia mul i spiaczka
  • 521 / 2 / 0

Opłaca się walić pół tabletki 0,5 mg czy za dużo wypełniaczy, a za mało substancji czynnej? Lepiej było pewnie walnąć ćwiartkę 2 mg?
  • 606 / 5 / 0

estazolam nosem działa podobnie jak klon jeśli chodzi o szybkość wejścia i moc działania :D nie ogarnia tak szybko senność, a jak już ogarnia to z tym przyjemnym przeciwlękowym efektem kołderki, tylko leżeć i słuchać muzyki
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata