Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 53, 54, 61, 63, 65, 66 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 34 / / 0
Siema.
Dostałem niedawno zawiadomienie, że z prokuratury do sądu wpłynął akt oskarżenia dotyczący mojej sprawy - zatrzymano u mnie 2 rośliny, które bez żadnych dopalaczy, żyły sobie na parapecie chełpiąc jedynie wodę i promienie słońca.

Pytanie moje brzmi: jak przygotować się na taką sprawę? Czy ktoś bronił się przed taką pierdołą?
Nigdy nie miałem problemów z 'prawem' i to będzie moja pierwsza akcja.

W związku z tym, że planuję wypierdolić z tego kraju, bardzo zależałoby mi na braku jakiejkolwiek kary za ten haniebny czyn.

Na roślinach nie było owoców, więc podejrzewam, że w takich warunkach rozrostu zawartość thc była niewielka. Ogólnie zastanawiam się czy powołanie się na fakt znikomej szkodliwości społecznej czynu będzie wystarczające, aby uciec od kary.

[Trudno uwierzyć, że stanę przed sądem za 2 parapetówy, poszło na to już mnóstwo czasu policji, teraz prokuratury, później sądu, a wszystko za hajs podatników...porycie]

Pozdro!
  • 5302 / 100 / 0
Po pierwsze standardowo: rośliny na własny użytek, nikt nie wiedział o nich poza Tobą, nie chciałeś mieć żadnych styczności ze światem przestępczym, dilerami, chemicznymi narkotykami, od narkotyków uzależniony nie jesteś, nie pijesz alkoholu, trawy nie nadużywałeś, nie mała lecz zerowa szkodliwość czynu, na narkotyki nie kradniesz, nie przekreśliłeś sobie nimi nic w życiu, prosisz o umorzenie ze względu na chęć podjęcia pracy. Nie przychodzi mi nic do głowy, elewentualnie adwokata zapytaj co jeszcze. Sprawa oscyluje między zawiasami a umorzeniem ze względu na niską szkodliwość, więc się staraj
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 1051 / 100 / 3
Po pierwsze standardowo: rośliny na własny użytek
A nie lepiej pierdolić że to nie było na żaden użytek tylko jako roślina pokojowa?
  • 824 / 10 / 1
@UP
Nie nie lepiej bo zrobi z siebie durnia. Sąd powie ok, dobra, dobra i przypierdoli mu zawiasy. Tam nie siedzą idioci tylko normalni ludzie i to nie oni są winni temu prawu tylko politycy.

Powiedz po prostu że na własny użytek. Miałem już przypał z roślinkami, nawet pożartowałem z sędziną trochę. Ale dostałem 10h prac społecznych bo byłem już karany. Jeżeli jesteś czysty to nic ci nie zagraża. W 99,9 % umorzenie sprawy, jak będziesz się normalnie zachowywał a nie jak małpa. Życzę wygranej sprawy
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 34 / / 0
Przyszedł wyrok nakazowy - sprawa jakby odbyla sie beze mnie, a szkoda bo chciałem coś powiedzieć. Mogłem się odwołać w ciągu 7dni, wówczas sprawa potoczyłaby się normalnie... ale nie chciałem już ich wkurwiać w obawie, że dojebią mi więcej. Dostałem godziny, bez zawiasów.

Pojebany kraj. Dziękuję. Do widzenia. Można zamknąć temat.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.