Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 283 / 1 / 0
klemastyna-hajp.png
Klemastyna (łac. clemastinum) – organiczny związek chemiczny stosowany jako lek przeciwhistaminowy I generacji. Ma dłuższy od pozostałych z tej grupy leków biologiczny okres półtrwania. Można ją stosować co 12 godzin. Zmniejsza działanie leków przeciwzakrzepowych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klemastyna

Na mnie działała dość silnie sedacyjnie i to w dawce 1mg. Nie widzę powodu żeby nie można było jej używać do zbijania fazy itp.

Dodano strukturę + opis + wiki - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik Marines nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 823 / 11 / 1
Stosowałem jak miałem problemy ze skórą. Potwierdzam może się przydać do czegoś w wyższych dawkach. W skutkach niepożądanych można zobaczyć min: upośledzenie sprawności psychofizycznej, senność, otępienie. ;-)
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 2918 / 243 / 0
W dawce 2mg lekko podbija działanie kodeiny, może nie tak mocno jak prometazyna, ale efekt jest widoczny. Działanie antyhistaminowe oceniłbym jako 8/10 (mam alergię na pyłki i inne cuda natury, znalazłem kiedyś w apteczce bo nie miałem nic innego i wyszło że działa całkiem nieźle na tym polu).
Dawny nick: tur3k
  • 766 / 133 / 6
Nazwę córkę... Klemastyna :D Pasuje jak ulał.

Średnio mocno blokuje receptor H1, do tego ma właściwości antycholinergiczne (a więc pośrednio dopaminergiczne), stąd nadaje się na boostera opioidów.

Dawka: 1-2 mg. Dość słabo się wchłania (40%), ale half-life ma rzędu 19 godzin, więc brana chronicznie będzie się kumulować i uprzykrzać życie ciągłym blokowaniem receptorów muskarynowych. Jest inhibitorem CYP2D6, dlatego nie każdy opioid się z nią dobrze komponuje. Testowałem z morfiną i oksykodonem - od razu cieplej %-D
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 345 / 6 / 0
Przeterminowana o 3 lata zadziała ? nie zaszkodzi ? %-D
  • 2429 / 579 / 155
O 3 lata? Ja bym nie ryzykowała, rok rozumiem, ale nie 3 :-D
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / 1 / 0
Jak bio dostępność p.o 40% to ile np. pod językowe , donosowe ?
  • 608 / 57 / 0
łe akurat to dostałem. Co z ty można ćpać, a co nie? No i jak z alko na tym?
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 600 / 108 / 0
W zasadzie wszystko. Z uwagą, że u niektórych zwiększa sedację. Ja nie zauważyłem odczuwalnej zmiany działania alko, może lekką synergię.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 209 / 15 / 0
Przetestuje podbicie kody klemastyną dzisiaj. Miejmy nadzieje, że zadziała
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Narcos Holandia. Rekordowa liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych

O ponad 10 proc. wzrosła liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych – informuje holenderska policja. W 2024 r. wyeliminowano aż 167 takich przybytków. Dla porównania w Polsce w tym samym roku odkryto 85 przestępczych laboratoriów. Wzrasta też liczba składowisk nielegalnych odpadów po produkcji narkotyków, zagrażających środowisku.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.

[img]
Czy psychodeliki mogą wspierać praktykę medytacyjną? Analiza nowego badania

Czy psychodeliki mogą poprawić jakość medytacji? Nowe badanie opublikowane w PLOS ONE sugeruje, że tak! Aż 73,5% uczestników (634 osoby z 863) uznało, że doświadczenia psychodeliczne miały pozytywny wpływ na ich praktykę medytacyjną.