N-oxy-DMT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub αMT

Moderator: Psychodeliki

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2012
  • 83 / 3 / 0

Osobiście wysnułem teorię, że owo brązowe N-Oxy-DMT to 5-MeO-DMT, ewentualnie z czymś przeżenione. Sam vendor tłumaczył, że barwa wynika z zanieczyszczeń roślinnych - ale kto w dzisiejszych czasach im ufa.. Sam nie wiem co o tym myśleć.. Myślę, że nic - bo sortu nawet w łapkach nie miałem.

wlf

Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Jakiś czas temu miałem do przetestowania próbkę 200 mg n-oxy-dmt.
Niestety nie udało mi się ani raz przebić. Nadal nie wiem czy była to kwestia samego materiału czy nieumiejętnej waporyzacji. Paliłem to w butelce z uciętym dnem, z nałożoną folią aluminiową która kiedyś idealnie się sprawdziła przy czystym DMT. O ile 40 mg DMT potrafiło mi zapewnić bardzo mocny trip, to 50 mg n-oxy-DMT nie zapewniło mi nawet przebicia; było słabiej niż przy ~15mg 5-meo-dmt (którego działanie w jakiś tam sposób przypomina mi ten stan przed przebiciem).

Dilerzy dopalaczy z Wrocławia skazani na więzienie

Osiem osób skazanych zostało dziś za handlowanie dopalaczami w lokalu przy ul. Oleśnickiej we Wrocławiu. Usłyszeli kary od roku w zawieszeniu do trzech i pół roku bez zawieszenia. Śledztwo w tej sprawie zaczęło się po materiale portalu GazetaWroclawska.pl.
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

N-oxy-DMT jest w postaci przezroczystego oleju - jeżeli miałęś materiał w innej postaci, to prawdopodobnie miałeś wałek, albo poprostu zdegradowane DMT, które nota bene zawierało i tak więcej n-n-DMT niż oxy...
Rejestracja: 2010
  • 11 / / 0

A czy spożycie tego zgodnie z dietą dobową do n,n-dmt dałoby podobny fekt co dmt? Również dalekie podróże? Czy najlepiej palić? Jaka jest różnica pomiędzy tripami w obydwu przypadkach?
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Żadna. Są maniacy co wymyślają, że coś tam się różni, ale to już bajeczki dla wierzących w LSBD hoffman's dream ;).
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości