N-oxy-DMT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT

Moderator: Psychodeliki

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2012
  • 83 / 3 / 0

Osobiście wysnułem teorię, że owo brązowe N-Oxy-DMT to 5-MeO-DMT, ewentualnie z czymś przeżenione. Sam vendor tłumaczył, że barwa wynika z zanieczyszczeń roślinnych - ale kto w dzisiejszych czasach im ufa.. Sam nie wiem co o tym myśleć.. Myślę, że nic - bo sortu nawet w łapkach nie miałem.

wlf

Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Jakiś czas temu miałem do przetestowania próbkę 200 mg n-oxy-dmt.
Niestety nie udało mi się ani raz przebić. Nadal nie wiem czy była to kwestia samego materiału czy nieumiejętnej waporyzacji. Paliłem to w butelce z uciętym dnem, z nałożoną folią aluminiową która kiedyś idealnie się sprawdziła przy czystym DMT. O ile 40 mg DMT potrafiło mi zapewnić bardzo mocny trip, to 50 mg n-oxy-DMT nie zapewniło mi nawet przebicia; było słabiej niż przy ~15mg 5-meo-dmt (którego działanie w jakiś tam sposób przypomina mi ten stan przed przebiciem).

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Polacy proponują sprzedaż narkotyków umarłym w nowej grze Dead Dealer

Forestlight Games od dłuższego czasu pracuje nad Dead Dealer, czyli produkcją w której wcielimy się w nietypowego sprzedawcę narkotyków. Naszym klientem docelowym będą truposze, którzy nawet po śmierci nie są w stanie poradzić sobie z nałogiem.
Rejestracja: 2010
  • 3855 / 181 / 13

N-oxy-DMT jest w postaci przezroczystego oleju - jeżeli miałęś materiał w innej postaci, to prawdopodobnie miałeś wałek, albo poprostu zdegradowane DMT, które nota bene zawierało i tak więcej n-n-DMT niż oxy...
Rejestracja: 2010
  • 11 / / 0

A czy spożycie tego zgodnie z dietą dobową do n,n-dmt dałoby podobny fekt co dmt? Również dalekie podróże? Czy najlepiej palić? Jaka jest różnica pomiędzy tripami w obydwu przypadkach?
Rejestracja: 2010
  • 3855 / 181 / 13

Żadna. Są maniacy co wymyślają, że coś tam się różni, ale to już bajeczki dla wierzących w LSBD hoffman's dream ;).
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości