DiPT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT

Moderator: Psychodeliki

Posty: 22 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2009
  • 1877 / 17 / 0

To nie jest substancja która sie bierze żeby wyciągnąć większe efekty wizualne Jak juz Ci się chcę lotów to lepiej sobie DPT kup , mysle ze wizualnie będziesz mieć aż nadmiar :)
Rejestracja: 2012
  • 344 / 5 / 0

Przy blisko 200mg zaczynały się powolutku wizuale, ale to i tak pikuś przy innych substancjach.

Zresztą magia tej substancji nie leży w kwestii wizualnej, a sferze mentalnej i słuchowej.

Miks z 25B/25I mógłby być kozacki jeśli zależy Ci na "fraktalach".

Swoją drogą musze kiedyś przerobić miks DiPT'a z MiPT'em musi to być połączenie pierwsza klasa :-D

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Wyroki za handel dopalaczami. Kilkanaście osób ze zorganizowanej grupy przestępczej skazanych

Gekon i Michalina zostali skazani za handel dopalaczami. Wraz z nimi wyrok usłyszało kilkunastu członków zorganizowanej grupy przestępczej, która handlowała m.in. w punkcie na ul. Stawowej. Przez kilka lat swojej działalności grupa sprzedała 480 tysięcy saszetek z dopalaczami. Wraz z rozbitą kilka lat wcześniej grupą Jankesa z ul. Oleśnickiej miała duży wpływ na rynek dopalaczy we Wrocławiu.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 60 / 80

Czy pod względem mentalnym ma to głębokie działanie i trzeba brać pod uwage konfrontacje z jakimiś ciężkimi rozkminami czy jest raczej beztroskie? Zależy mi na sferze audio ale bez myślenia nad sensem życia najlepiej.
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0

U mnie mindfuck był zerowy. Co prawda nie brałbym udziału w 1 z 10 pod wpływem, ale bez problemu radziłem sobie z myśleniem czy rozmową (z trudem opanowując śmiech z obniżonego głosu)
Rejestracja: 2012
  • 344 / 5 / 0

Anon to raczej serwuje jak to nazwałeś "beztroske". Ciężkiej psychodelii, gonitwy myśli i gubienia się w rozkminkach nie ma co po tym oczekiwać. Taka zabawka :-)

Gdzieś kiedyś czytałem że dawka 250-300mg (już nie pamiętam dokładnie) to sroga petarda, ale trzeba pamiętać, że ta tryptamina w ilości 50-100mg działa na prawde fajnie, a erowid opisuje 50-150mg jako strong, a +120mg jako heavy... Tak, że nie ma sensu wpieprzać tego chuj wie ile moim zdaniem. 100-150 jak ktoś lubi "mocno", choć małe dawki też są świetne.

Na pierwszy raz najlepiej chyba tak z 50-80mg moim zdaniem. Następnym razem 150-180 %-D

Ed/
Cytat z tihkal'a
(with 250 mg, orally) "Shortly after I ingested the substance I heard a spirit say, 'Once in a lifetime.' She encouraged me to believe that I would have more life after the experience. But, there was a feeling of foreboding. The light was there, but DIPT was the body of Satan. The voices of people were extremely distorted -- males sounded like frogs -- children sounded like they were talking through synthesizers to imitate outer space people in science fiction movies. In fact I felt that I was somehow sent into an anti-universe where everything looked the same as normal but was a cold and empty imitation. I felt I was a fallen angel.
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0

No powyżej 150 już się zaczynają wizuale nawet, i wredny bodyload na brzuchu, przynajmniej u mnie. Nie podobały mi się takie dawki.
Rejestracja: 2009
  • 1333 / 52 / 0

Ktokolwiek z naszych szczurków laboratoryjnych próbował ją wapować?
Psychonaut Wiki wskazuje na znacznie niższe dawki przy tej ROA, chyba spróbuję. Mowa o HCL oczywiście.
Online

Re: DiPT

Rejestracja: 2019
  • 89 / 6 / 0

Jak z bodyloadem po tym? Zamierzam to sobie sprowadzić niedługo i najbardziej mi zależy na tych efektach słuchowych
Online

Re: DiPT

Rejestracja: 2019
  • 89 / 6 / 0

czy to możliwe żeby dostać po tym na zawsze tinnitusa? Taki słuchowy odpowiednik HPPD?
https://www.wikidoc.org/index.php/Diisopropyltryptamine
The most widespread health problem attributed to DiPT is tinnitus, or ear-ringing. These symptoms may only last for the duration of the experience, or may persist for weeks or even months. Some users have even reported that their tinnitus was a permanent effect, although this remains rare.
troche się boje... no ale i tak wezmę
Online

Re: DiPT

Rejestracja: 2019
  • 89 / 6 / 0

Przetestowałem to w końcu :) Poszło wczoraj na test 15 mg, czyli według wiki Psychonaut jest to dawka progowa. Efekty słuchowe po 1h dość wyraźne, rzeczywiście wszystko tak jak w opisach - obniżenie tonów słyszanych dźwięków. Najbardziej zauważalne było to w muzyce którą dobrze znam, wtedy najwyraźniej słyszałem te zmiany. Ludzki głos brzmiał mniej więcej tak samo, ale jakby miał w sobie mniej emocji i każdy brzmiał poważniej niż w rzeczywistości.
Bodyload taki sam jak w przypadku MiPTu, czyli zerowy, co jest dużym plusem. Brak psychodeli, jedynie minimalny nieogar w głowie, ale to drobiazg. Po 5 godzinach od zażycia poszedłem spać, na następny dzień już wszystko brzmi normalnie.
Następny test za tydzień, nie wiem ile zarzucę, ale może nawet i 50 mg.
Posty: 22 Strona 2 z 3
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości