5-MeO-aMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 162 / / 0

Elo to znowu ja
Chcialbym znowu walnąć 5-MeO-AMT ale boje sie troche że coś mi odwali i zrobie sobie lipe ponieważ mieszkam z kimś a po drugie boje sie o temperature mojego ciała po AMT jest ona bardzo wysoka :/
Co mam zrobić zeby nic z wymienionych nie mialo miejsca?
  • 2362 / 8 / 0

ćpać zimą na odludziu

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Nastolatki z Londynu wykorzystywane do handlu narkotykami w Walii

Nastolatki były werbowane w Londynie, kiedy stały się już częścią grupy przestępczej wywożono je do miasteczka w Walii, gdzie ich głównym zadaniem było wypracowanie sieci sprzedaży narkotyków.
  • 162 / / 0

Sory za lekki spam ale jak 5-MeO-AMT pachnie/śmierdzi?
Bo to co ja miałem wyglądało jak proch z cegieł lub coś podobnego i waliło strasznie kupą.(tylko bez jaj że kupe dostałem lub coś hahaha)
To normalny zapach?
  • 438 / 3 / 0

Nie . Widocznie już ktoś zadbał o to byś nie narobił sobie lipy i nie wzrosła Ci temperatura ciała
  • 120 / 1 / 0

Czy ktoś miał styczność z blotterem 4g?
  • 767 / 121 / 6

Raczej 4mg. To spora dawka, przyjrzyj się temu bliżej tutaj -> http://psychodelik.pl/joomla/index.php? ... &Itemid=10
  • 120 / 1 / 0

Ah no faktycznie raczej 4mg :P
Pwnie na stronie sie pomylili ;D
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata