Mój ogródek

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 419 / 8 / 0

Oczywko. Coś węszę niderlandzkie Zagłębie Grójeckie :-D
  • 34 / / 0

Bardzo ładne, ale widać że miały mało magnezu, chociaż z drugiej stres dobrze wpływa na ilość THC.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Legalizacja marihuany spowodowała odwrót od czarnego rynku

Legalizacja marihuany doprowadziła do spadku obrotów na czarnym rynku. Taki wniosek płynie z badań ścieków przeprowadzonych przez naukowców z University of Puget Soung i University of Washington.
  • 3534 / 18 / 0

Ten topik trzymany w dłoni jest miodny
Użytkownik zbanowany
  • 427 / 2 / 0

dzieki:)
ps wszystkie byly miodne:P

eso

• 3957 / 150 / 0

2+dobry pisze:
I tak powinno wyglądać życie. Na własnym podwórku można posadzić nawet baobab i nic komu do tego. Mir domowy jako podstawa egzystencji.
I dlatego też nie lubię policjantów, mimo że i wśród nich są ludzie inteligentni - dla mnie każdy kto w czasie pokoju, zgadza się w ramach obowiązków służbowych, naruszać nietykalność cielesną poprzez rewizje osobistą, jest zwykłym śmieciem w mundurze i reprezentantem opresyjnego państwa.
ja tu tylko zwiedzam ale cytuje posta tegoz, gdyz uwazam, ze wart przeczytania jest on. oczywiscie nie bez powodu cytuje tegoz wlasnie posta poniewaz w pelni zgadzam sie z pogladami zawartymi w owym poscie onym. takze, niechaj bedzie zacytowane i dla nastepnych pokolen widoczne. pozdrawiam :heart:
  • 584 / 58 / 0

szacun..ładnie dzieciaki wyrosły
  • 1 / / 0

Fajne krzaczki :) Jeze jeszcze fajniejsze :D
  • 66 / / 0

Piękne, zazdroszczę :D
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata