Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 185 Strona 15 z 19
Rejestracja: 2011
  • 606 / 5 / 0


esta porabia nosem, bardzo szybko wchodzi i ma inny profil działania niż orally :D
od siebie dodam lorafen 2,5mg w klamkę- po zmyciu cukrowej otoczki bardzo szybko działa :D niestety tylko część czuć od razu bo resztę robi spływ
Rejestracja: 2014
  • 3 / / 0


Witam Ludziska.

Benzo biorę coś od około 6 lat na moje psycho ataki.
Sześć odwyków szpitalnych za mną bo łączyłam z alkoholem.
Powiem tak odlot po połączeniu benzo z alko to coś podobnego do kopa z heleny ale trzeba uważać. Tak, herę też miałam okazję brać tylko nie dożylnie a w nos.
Z herą jest koniec ale benzo biorę dalej. Aktualnie 3mg na dobę.
Co do wciągania nosem. Działa!.
alpra wchodzi najlepiej a zwłaszcza Zomiren bo super się kruszy na błogi śnieżek.
klony strasznie pieką w nosku ale kop z 2mg jest natychmiastowy.
Wcześniej przydałoby się nawilżyć śluzówkę nosa żeby szybciej się wchłaniało.
Czemu wciągam a nie łykam?
Bo odkryłam, że po sztachnięciu się tą oto substancją jest o wiele, wiele lepiej.
O i na marginesie ostrzegam przed codziennym zażywaniu benzo bo uzależnia szybko. Bardzo szybko a odwyk to masakra. Heroiniści lepiej przechodzą odwyk od benzosów. Piszę bo widziałam i przebywałam.
No to co ludzie jak coś wciągać i cieszyć się życiem :cheesy:

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Wypatrzyli 200 tabletek ecstasy w zaparkowanym aucie

18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie przed sądem za dilerkę i posiadanie znacznej ilości tabletek "popularnie zwanych ecstasy".
Rejestracja: 2014
  • 3 / / 0


alpra w nos działa ewidentnie. Jakąś godzinę temu połknęłam 0,5mg i tak jakoś nie tak więc się wkurzyłam i następne 0,5mg w nos. Dużo pyłku ale dałam radę. Nie liczyłam sekund ale kop natychmiastowy więc usiadłam z fajką w zębach i spaliłam papierosa. Ocknęłam się jak cały wypalił się sam. Więc donosowo BOMBA. Działa! Na 100%. Ja mam Zomiren, kruszy się idealnie na idealny pyłek. Polecam gorąco!

ffa

Rejestracja: 2009
  • 57 / 2 / 0


Również jestem wielkim zwolennikiem alpry w nos. Ostatnio dostałem słabiutkie tabletki 0,25 i nie pozostało nic innego jak skruszyć. Choć to już straszna kupa prochu z wypełniaczy... Pod język też jest ok, ale ten gorzki smak. Polecam osobom próbującym zejść z dawki, bo ja czuje już połowę tabletki 0,25 a połknięta cała, niekiedy dwie (łącznie 0,5), jest odczuwalna tylko w stresowej sytuacji i nie daje tej wspaniałej sedacji przez pierwsze 20min pod fuknięciu.
Rejestracja: 2012
  • 521 / 2 / 0


alpra w nos działa, nie wiem czy to psycha czy rzeczywiste działanie, ale ta metoda się sprawdza. Co do klona mam wątpliwości, ale chyba też coś w tym jest.
Rejestracja: 2013
  • 952 / 2 / 0


co do klona nie ma watpliwosci, poniewaz sa opublikowane badania chyba na dzieciach w indi jak pamietam, klony byly podawane iv oral i w kife, i w nosa dzialalo najmocniej tak jak iv. Sam wiem po sobie ze jak bylem wjebany w klony to pozniej codziennie wciagalem po 8 mg, szybsze mocniejsze wejscie itd. Ale nie wiem czy nie szkoda nosa na takie blache rzeczy, w koncu to nie kox

luminal_100

  • / / 0


Racja klony w nos walą dużo mocniej niż pod język . Ją jak walne w klame to czuć nawet coś jak wejście i pół głowy nie czuje jak bym walił fete
Rejestracja: 2013
  • 952 / 2 / 0


mam to samo szkoda tylko ze po czasie ogarnia mul i spiaczka
Rejestracja: 2012
  • 521 / 2 / 0


Opłaca się walić pół tabletki 0,5 mg czy za dużo wypełniaczy, a za mało substancji czynnej? Lepiej było pewnie walnąć ćwiartkę 2 mg?
Rejestracja: 2011
  • 606 / 5 / 0


estazolam nosem działa podobnie jak klon jeśli chodzi o szybkość wejścia i moc działania :D nie ogarnia tak szybko senność, a jak już ogarnia to z tym przyjemnym przeciwlękowym efektem kołderki, tylko leżeć i słuchać muzyki
Posty: 185 Strona 15 z 19
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: xxmoodxx i 1 gość