W co gramy? Najlepsze gry do DXM

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 88 / / 0

kurwa ale gracie w śmieciowe gry, o ja jebie
coż.....
ja jestem marzyciel, myślałem, że jakies exploracje kosmosu, jak EVE, drużynowe bitwy, rajdy
budowanie cywilizacji

a tu rypanie w GTA ogame fifa, eh kurde

:wall: \

smutno fhuj
  • 3742 / 38 / 0

W lemingi sobie pograj w takim razie.

Ja sobie pewnie jeszcze raz odpale Alana Wake´a jak bedzie DXM, ale na normalnym, bo zaczelam na trudnym (i skonczylam), ale troche mnie zloily sily ciemnosci. Mam jeszcze ´Cienie potepionych´, co za posrana gierka, tworcy lollipop chainsaw. Wymiata :-D

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Nie chce Ci się iść na siłownię? Badania dowodzą, że marihuana zwiększa motywację do treningów

Większość ludzi, którzy używają marihuany przed lub po treningu twierdzi, że używanie jej poprawia przyjemność z ćwiczeń i pomaga w regeneracji.
  • 648 / / 0

No dobra. To ja coś też wrzucę.

Odsłony stare jak świat, ale polecam ostatnie części Fallouta tj. Fallout 3 i Fallout: New Vegas. Niesamowity post apokaliptyczny klimat rodem z przyszłości.Posępny, ponury, gruzowaty i mroczny. Właśnie ten klimat u mnie bardzo ingeruje potem w tripa. Bardzo wkręcająca fabuła, dzięki której nie mogłam się oderwać od kompa na kilka dobrych godzin niekiedy. Trochę błędów w grze, ale i tak trzyma poziom.

Polecam, Shuudan ! %-D
  • 88 / / 0

no fallout to jest to, robisz co chcesz, mozesz nawer biegać i zbierać korzenie, albo kolekcjonować maskotki, czy budować bronie i amunicje robić...
coś konstruktywnego

mi się podobają zwłaszcza gry online, gdzie można poznać ludzi z Europy i świata. fajne jest lord of the rings online, gdzie m,ozna uprawiac ziemie, krzyzowac rosliny, w tym fajkowe ziele, uzyskiwac nowe odmiany, zbierac galezie, robic z nich meble do wlasnego domu i w koncu biegac po lochach ze znajomymi i napieprzac gobliny, albo dolaczyc do armii saurona :P
  • 652 / 1 / 0

Granie w Dark Souls w stanie błogosławionym to zapewne niezła siekiera. Nie mam nerwów do tego draństwa, po prostu nie mam. Czysta rozpacz.
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

Dark Souls nawet na kaszlaku doprowadza ludzi do rozpaczy.

Ogólnie to polecam toribash całkiem ciekawa gierka kiedyś muciło się w to godzinami.
  • 11 / / 0

http://en.spaceengine.org/

To nie gra, tylko (albo aż) wirtualne planetarium, ale cudownie podróżuje się po kosmosie. Można 'lądować' na planetach i szybować w ich atmosferze, można odwiedzać mgławice, wędrować między galaktykami, grupami lokalnymi, supergrupami, z maksymalną prędkością aż 100 mega parseków na sekundę, co pozwala jeśli zachodzi taka potrzeba, szybko przemieszczać się między krańcami wszechświata.

Autor ma w planach zrobienie z tego gry, ale na razie zbiera dopiero fundusze, zatem jest to melodia dalekiej przyszłości.

pjx

• 34 / / 0

polecam gry mmo typu silkroad, wow, cs, league of legends, bajka jak sie gra z glowa w monitorze i z zamknietym jednym okiem
  • 12 / / 0

Na fazie lubię sobie pograć np. w Stalkera. Po DXM najbardziej lubię włazić w anomalie i tereny silnie skażone radioaktywnie - ten zamazany, ziarnisty obraz i skrzypienie w głośnikach jest wyjątkowo acodinowe 8-) .
Poza tym polecam American McGees Alice i Alice: Madness Returns. F-a-zz-a.
  • 104 / 6 / 0

http://www.youtube.com/watch?v=lTJDK4qrbMA
SLAVE OF GOD GAMEPLAY WALKTHROUGH 100% ALL ACHIEVEMENTS

Granie w to na trzeźwo byłoby marnotrawstwem.
Do ściągnięcia legalnie za darmo, patrzeć po necie.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 80 uczestników Wejdź na czata