Mój ogródek

Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 419 / 8 / 0

Oczywko. Coś węszę niderlandzkie Zagłębie Grójeckie :-D
  • 34 / / 0

Bardzo ładne, ale widać że miały mało magnezu, chociaż z drugiej stres dobrze wpływa na ilość THC.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.
  • 3534 / 18 / 0

Ten topik trzymany w dłoni jest miodny
Użytkownik zbanowany
  • 427 / 2 / 0

dzieki:)
ps wszystkie byly miodne:P

eso

• 3957 / 150 / 0

2+dobry pisze:
I tak powinno wyglądać życie. Na własnym podwórku można posadzić nawet baobab i nic komu do tego. Mir domowy jako podstawa egzystencji.
I dlatego też nie lubię policjantów, mimo że i wśród nich są ludzie inteligentni - dla mnie każdy kto w czasie pokoju, zgadza się w ramach obowiązków służbowych, naruszać nietykalność cielesną poprzez rewizje osobistą, jest zwykłym śmieciem w mundurze i reprezentantem opresyjnego państwa.
ja tu tylko zwiedzam ale cytuje posta tegoz, gdyz uwazam, ze wart przeczytania jest on. oczywiscie nie bez powodu cytuje tegoz wlasnie posta poniewaz w pelni zgadzam sie z pogladami zawartymi w owym poscie onym. takze, niechaj bedzie zacytowane i dla nastepnych pokolen widoczne. pozdrawiam :heart:
  • 594 / 62 / 0

szacun..ładnie dzieciaki wyrosły
  • 1 / / 0

Fajne krzaczki :) Jeze jeszcze fajniejsze :D
  • 66 / / 0

Piękne, zazdroszczę :D
Wróć do „Fotorelacje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata