Medazepam - Watek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 47 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2010
  • 1184 / 4 / 0

To ma eleganckie działanie tylko trzeba zjeść z 4-6 tabsów (Rudotel). Typowy przeciwlękowiec, niezamulający zbytnio. Fajnie robiło się robotę nudną (fizyczną), ale kiedy ja to jadłem .. lata świetlne temu...
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Ja dojapnie nie czułem praktycznie wołgle działania rudotelu chyba że w zwalczaniu napadu migreny to było si. Ale za to do nosowo jak sniffnąłem to mnie poskładało kompletnie także spróbujcie sniffowania.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

W Kolorado na produktach z konopi będą ostrzeżenia dla kobiet w ciąży…

Wciąż nie dowiedziono, że marihuana jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, ponieważ nie znane są jej efekty dla niemowląt, które są jeszcze w brzuchu matki.
Rejestracja: 2016
  • 31 / 3 / 0

Ja brałem 100mg 2x50mg medazepamu I na 3 dni owym ciągu czułem się dobrze. W trakcie dostałem, jednego z jego skutków ubocznych czyli mimowolnie ruchy i spiecia mięśni. Ogólnie z tego co słyszałem jest wycofywać że sprzedaży.
Rejestracja: 2018
  • 2400 / 506 / 155

Dostałam ostatnio receptę na Medazepam, wykupiłam i już niedawno miałam okazję przetestować. Na lęk działa super, bo przede wszystkim długo. Co prawda działanie słabsze niż np. alpra, ale okres półtrwania może wynosić nawet (!) 200 h. Ogromny plus za rozluźnianie mięśni - Przez neuroleptyki mam okropnie zesztywniałe mięśnie (przede wszystkim kark, ale nie tylko). Po medazepamie ogromna ulga, przy okazji napięciowe bóle głowy (od w/w karku) przestaje dokuczać. Tak czy inaczej, działanie ciekawe i in plus.
Rejestracja: 2010
  • 622 / 60 / 22

Moja paczka miała przed laty swoisty rytuał związany z medazepamem. Otóż braliśmy po 5 -6 tabletek i szliśmy o północy na cmentarz w Święto Zmarłych. Bez alka. Fajne klimaty łapaliśmy: funeralno - gotyckie. I tak to trwało przez parę lat.
Rejestracja: 2018
  • 71 / 7 / 0

Ja wczoraj spróbowałem 30 mg medazepamu
W sumie byłem prawie na pusty żołądek i zmęczony po pracy wiec wszystko mogło mnie klepnąć.
Efekty głównie wizualne, elementy krajobrazu były rozmytę i przy szybkich ruchach głową obiekty dające światło zostawiały po sobie bardzo nie wyraźną smugę, no i może lekko podniesiony humor. Podsumowując, nawet fajne ale na parę razy [emoji2]
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

20mg medazepamu pod język -
- nie poleciłbym komuś tego doraźnie na lęki, w takim przypadku lepiej sprawdzi się alprazolam, ale jeśli chodzi o zniesienie bólów napięciowych to najlepsze, co mi się w życiu przytrafiło
Poza tym jest dobry na chroniczne, silne lęki, bo jego metabolity długo pozostają w organizmie ;3
Posty: 47 Strona 5 z 5
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 622 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: HardCracks i 2 gości