Dysocjanty, a kobiety

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 308 / 1 / 0

Podobno jest pełno lasek, które odchudzają się tym DXMem. Jedzą latami małe dawki i jest oka! Ja wątpię w to, że jest oka! IMO lepiey ćpać środki na przeczyszczenie niż DXM. DXM jest spoko, ale tak jak to propagowałem wcześniej - RAZ NA MIESIĄĆ, EWENTUALNIE RAZ NA PÓŁ MIESIĄCA, ale nie kurwa częściej, a już na bank nie co dzień. Moja Zdobycz opowiadała, że nie ma CEVow po DXM, jedynie raz miała jak zjadła ponad +600 mg. Zawsze mnie to dziwiło, swoją drogą, drugie w moim życiu 150 mg DXM wywołało zajebiste mechaniczno-cybernetyczno-futurystyczne CEVy. Szok.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2013 przez obserwator, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3742 / 38 / 0

Najlepiej brac srodki przeczyszczajace, DXM i jeszcze dociagac spida. No prosze, DXM raz na miesiac, bo jak czesciej to Liza Onleya i Pizda Wyleya. Ale masz racje, lepiej jesc latami duze dawki. :-)

Na powaznie, na schudniecie polecam przestac wpierdalac i wylaczyc komputer.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Nie chce Ci się iść na siłownię? Badania dowodzą, że marihuana zwiększa motywację do treningów

Większość ludzi, którzy używają marihuany przed lub po treningu twierdzi, że używanie jej poprawia przyjemność z ćwiczeń i pomaga w regeneracji.
  • 308 / 1 / 0

Proste.
  • 1864 / 51 / 80

@Wawoj
Czy tak zwana "Pizda Wyleya" to typowo kobieca przypadłość? Męskie nazwisko oraz damskie narządy płciowe wprowadzają tu w znaczną konsternację. Jako że mam typowo samcze towarzystwo do odurzania sie to nigdy nie spotkałem się z wspomnieniem o tej chorobie - kurde nie wiedziałem że acodin aż tak niebezpieczny!
  • 195 / 1 / 0

Jest szalenie niebezpieczny. Narkotyki nie są dla kobiet, a lekomanki mają najgorszą reputację.
  • 3742 / 38 / 0

To mniej wiecej to samo co nabyte stwardnienie rdzenia, wystepuje jedynie u kobiet, pedalow i dzieci do piatego roku zycia.

Zycie nie jest dla mezczyz, Ci zywi maja najgorsza reputacje.
  • 195 / 1 / 0

W takim razie wyskocz się ze mną napierdalać.
  • 3742 / 38 / 0

nikt, Cię nie rozumie laps. pisze tutaj wielu, dzieki ktorym mozna wywnioskowac, ze narkotyki nie sa dla mezczyzn. zeby zaprzeczyc wrzuc zdjecie ile ich obecnie posiadasz + 200 zl

eot.
  • 1864 / 51 / 80

Skoro nie dla mężczyzn to dla kogo? :scared:
  • 64 / / 0

dla hipsterów:)
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata