Leki nootropowe - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 110 / 1 / 0

czy cholina+Noopept jest dobrym pomysłem
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana nazwy wątku; przeniesiono do właściwego działu
  • 25 / 2 / 0

Noopept ma właściwości cholinomimetyczne czyli zachowuje się jak cholina (udaje cholinę) więc nie ma sensu dodatkowo brać choliny. Wiele ludzi bierze Nooapept z choliną nie mając tej wiedzy którą można zdobyć czytając ulotkę czy w moim przypadku wysyłając zapytanie do producenta. Za dużo choliny to także pewna biegunka więc lepiej z tym uważać.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Narkotykowy problem w PGE Ekstralidze. Pomysł prezesa Stali Gorzów będzie trudny do realizacji

Prezes Cash Broker Stali zaproponował wprowadzenie obowiązkowych narkotestów. Władze PGE Ekstraligi mówią, że to kompetencja POLADA. Jej przedstawiciele są otwarci na dyskusję, ale zwracają uwagę na problemy techniczne.
  • 110 / 1 / 0

czy warto z czymś łączyć?
  • 110 / 1 / 0

czy można też łączyć ze sobą rożne Leki nootropowe?
  • 180 / 4 / 0

Można, zazwyczaj zakończy się to spotęgowaniem efektów niepożądanych
  • 25 / 2 / 0

Można ale trzeba wiedzieć co dokładnie robią, żeby

a) Nie zaszkodzić sobie np. przedawkowując.
b) Aby nie zniwelowały wzajemnie swoich efektów.
  • 308 / 4 / 0

Piracetam łączony z 3-MMC skutecznie zniwelował całą euforie ;-)
  • 21 / / 0

Ja polecam łączyć z kawą (kawa generalnie uwrażliwia receptory).

Dodatkowo przy piracetamopodobnych warto zapewnić sobie dopływ glukozy. U mnie przy większych dawkach i braku cukry występowała cenność (dośc przyjemna).
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

1. Co myślicie o tym? Na raz:
Noopept 60mg
Cytokolina 300mg
Pikamilon 250mg

Nie wiem, czy biorac to 3 godziny temu nie jestem pod wplywem pewnego efektu placebo czy rzeczywiscie po tym mixie jestem mega pobudzony i chce mi sie uczyc, mimo, ze ciezki wczesniejszy dzien mialem(a jest okolo 4 rano).

2. Wczesniejszy mixy:

2-2-2(4) piracetam 1200mg
2-2-0 bilobil 120mg
2 razy lecytyna 1200mg
1 raz Vigor Complex
2 razy Resveratrol 200mg
2łyżki 3 razy dziennie syropu Encephabol

3. Najlepszy mix(pierwsze dwie godziny odlot)

1 tabletka Modalert
4 piracetam 1200mg
3-4 łyżki Encephabolu
2 lecytyny forte 1200mg
2 rezweratrol 200mg

Po tym wszystkim to czulem sie niepgraniczony. Przez pierwsza godzine przeczytalem i pamietam je do dzis 120 stron A4 podrecznika od embriologii a w drugiej godzinie biochemie harpera ogarnialem bezproblemowo. Po 6 godzinach wzialem druga tabletke Modalertu wraz z 2 piracetamami i 2 lyzkami Pyritinolu. I wliczajac tez, ze wstalem o 6, a o 19 wzialem pierwszy raz mix, to wytrzymalem 33godziny bez sekundy snu.

Co o tym myslicie? Czemu przez pierwsza godzine mialem taki nagly wzrost intelektualny?
  • 7 / / 0

Czy ten cały noopept z cytocholiną działa na was od razu i NAPRAWDĘ czujecie ewidentne zmiany w funkcjonowaniu swojego mózgu? Biorę to codziennie od jakiegoś czasu (ok 3 tygodnie z przerwą 3 dniową)i szczerze mówiąc po tym co się naczytałem w necie to spodziewałem się cudów no i jestem nieco rozczarowany. Być może na jednych działa a na innych mniej lub wcale.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata