GrowRoomy - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

• 2376 / 46 / 0

Wątek do ogólnych pytań/odpowiedzi i rozważań dla szczęśliwców/dilerów, którzy mają całe pomieszczenia na krzaki.
  • 70 / 3 / 0

Chciałbym zrobić sobie plantacje w jednym pokoju.Wszystko już przemyślane.Tylko jest kłopot z prądem.Obliczyłem że na to pomieszczenie trzeba przynajmniej 1800w.Czy dostawca prądu sie nie przyczepi??Na necie nawet czytałem że do 600w większego poboru mogą sie przyczepić,jak to jest??

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

USA: testy na narkotyki dla uczniów w Nebrasce i Teksasie

Od nowego roku szkolnego, w wielu szkołach w amerykańskich stanach w Teksasie i Nebrasce młodzież będzie przechodziła testy narkotykowe.
  • 2376 / 46 / 0

Podejrzewam, że takie zwiększenie poboru prądu zciągnie na Ciebie jakąś kontrolę dostawcy. Idealną sytuacją jest jakieś pomieszczenie gospodarcze z ciężką maszyną, na której działanie możemy zrzucić brzemię poboru prądu. (Dobra gadka potrzebna)
  • 459 / 3 / 2

Zgłoś do elektrowni że w najbliższym czasie spodziewasz się większego poboru energii. I że chcesz wpłacić zaliczkę na poczet większych rachunków. I właściwie tyle powinno ich obchodzić ta sprawa. Płacisz - masz.

Wymówka typu: Kopie Bitcoiny, wprowadziła się do mnie dziewczyna z dzieckiem, teściami bo im sąsiad z góry zalał mieszkanie w razie czego też powinna wystarczyć, ale tak po prawdzie to co im do tego.

Jak już robisz taką plantację to przygotuj się na to że dostawca może sporządzić raport o stanie poboru prądu z którego można wywnioskować różne ciekawe rzeczy, np. regularny pobór prądu o tej i tej godzinie.
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata