GrowRoomy - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

• 2372 / 48 / 0

Wątek do ogólnych pytań/odpowiedzi i rozważań dla szczęśliwców/dilerów, którzy mają całe pomieszczenia na krzaki.
  • 70 / 3 / 0

Chciałbym zrobić sobie plantacje w jednym pokoju.Wszystko już przemyślane.Tylko jest kłopot z prądem.Obliczyłem że na to pomieszczenie trzeba przynajmniej 1800w.Czy dostawca prądu sie nie przyczepi??Na necie nawet czytałem że do 600w większego poboru mogą sie przyczepić,jak to jest??

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

40 Amerykanów umiera co miesiąc z powodu nowego, syntetycznego opioidu

Izotonitazen to nowy syntetyczny opioid, który nie został jeszcze objęty regulacjami. Liczba zgonów tymczasem rośnie.
  • 2372 / 48 / 0

Podejrzewam, że takie zwiększenie poboru prądu zciągnie na Ciebie jakąś kontrolę dostawcy. Idealną sytuacją jest jakieś pomieszczenie gospodarcze z ciężką maszyną, na której działanie możemy zrzucić brzemię poboru prądu. (Dobra gadka potrzebna)
  • 489 / 8 / 2

Zgłoś do elektrowni że w najbliższym czasie spodziewasz się większego poboru energii. I że chcesz wpłacić zaliczkę na poczet większych rachunków. I właściwie tyle powinno ich obchodzić ta sprawa. Płacisz - masz.

Wymówka typu: Kopie Bitcoiny, wprowadziła się do mnie dziewczyna z dzieckiem, teściami bo im sąsiad z góry zalał mieszkanie w razie czego też powinna wystarczyć, ale tak po prawdzie to co im do tego.

Jak już robisz taką plantację to przygotuj się na to że dostawca może sporządzić raport o stanie poboru prądu z którego można wywnioskować różne ciekawe rzeczy, np. regularny pobór prądu o tej i tej godzinie.
  • 6 / / 0

Witam będą to moje pierwsze krzaki sprawa wygląda tak że mam do dyspozycji piwnice i mam pytanie ile miejsca minimalnie potrzebują 2 automaty i jakie oświetlenie wybrać tak żeby było jak najtaniej
  • 45 / 4 / 0

Co do elektryki to zależy czy mieszkasz w mieście czy na wsi jeśli masz jakieś pomieszczenia typu garaż wystarczy że kupisz spawarkę i wszystko zwalisz na nią w razie przypału.
  • 8514 / 1145 / 0

Niech dobrze zrozumiem... chodzi o to, że spawarka ma "tuszować" (brać na siebie) zużycie prądu, tak? Powiedzmy, że przychodzi ów przypał i do garażu wchodzą niebiescy...
"Ale panowie - ja tu tylko spawam. A krzaki? To przez spawarkę..." : D

PS - czym się różni wiejski prąd od miejskiego? : ) Możesz sprecyzować, o co chodzi z tą zależnością?
  • 212 / 43 / 0

0,18-0,20m2 ci minimalnie wystarczy pod 2 auto aby w miare normalnie rosły. Do tego najprościej jakaś CFL'ka 125W i jechana.
  • 45 / 4 / 0

1 tak spawarka ma tuszować pobór prądu.
2 nie ma chyba takiego debila choć mogę się mylić żeby trzymać spawarkę która ma kamuflować zużycie prądu koło boxa ? Gdzie tu logika ?
3 jak dobierzemy odpowiednio filtr węglowy to szansa na "wyczucie" uprawy przez Funkcjonariuszy jest znikome chyba że wentylator będzie się hałasował a box nie będzie ukryty. Psy policyjne wyczują boxa nawet jak byłby zakopany.
4 gospodarstwo wiejskie na samą logikę generuje większy pobór prądu niż DOM jednorodzinny nie wspominając o kawalerce w bloku.
Jeszcze jakieś pytania?
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 1084 uczestników Wejdź na czata