GrowRoomy - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 2372 / 48 / 0

Wątek do ogólnych pytań/odpowiedzi i rozważań dla szczęśliwców/dilerów, którzy mają całe pomieszczenia na krzaki.
Rejestracja: 2011
  • 70 / 3 / 0

Chciałbym zrobić sobie plantacje w jednym pokoju.Wszystko już przemyślane.Tylko jest kłopot z prądem.Obliczyłem że na to pomieszczenie trzeba przynajmniej 1800w.Czy dostawca prądu sie nie przyczepi??Na necie nawet czytałem że do 600w większego poboru mogą sie przyczepić,jak to jest??

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Narkotyki leciały z okna! Para spod Góry Kalwarii wyrzucała doniczki z marihuaną

Domowa plantacja konopi indyjskich to był ich sposób na przetrwanie ciężkich czasów. Niestety, nielegalny sposób.
Rejestracja: 2010
  • 2372 / 48 / 0

Podejrzewam, że takie zwiększenie poboru prądu zciągnie na Ciebie jakąś kontrolę dostawcy. Idealną sytuacją jest jakieś pomieszczenie gospodarcze z ciężką maszyną, na której działanie możemy zrzucić brzemię poboru prądu. (Dobra gadka potrzebna)
Rejestracja: 2013
  • 489 / 8 / 2

Zgłoś do elektrowni że w najbliższym czasie spodziewasz się większego poboru energii. I że chcesz wpłacić zaliczkę na poczet większych rachunków. I właściwie tyle powinno ich obchodzić ta sprawa. Płacisz - masz.

Wymówka typu: Kopie Bitcoiny, wprowadziła się do mnie dziewczyna z dzieckiem, teściami bo im sąsiad z góry zalał mieszkanie w razie czego też powinna wystarczyć, ale tak po prawdzie to co im do tego.

Jak już robisz taką plantację to przygotuj się na to że dostawca może sporządzić raport o stanie poboru prądu z którego można wywnioskować różne ciekawe rzeczy, np. regularny pobór prądu o tej i tej godzinie.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

Witam będą to moje pierwsze krzaki sprawa wygląda tak że mam do dyspozycji piwnice i mam pytanie ile miejsca minimalnie potrzebują 2 automaty i jakie oświetlenie wybrać tak żeby było jak najtaniej
Rejestracja: 2019
  • 45 / 4 / 0

Co do elektryki to zależy czy mieszkasz w mieście czy na wsi jeśli masz jakieś pomieszczenia typu garaż wystarczy że kupisz spawarkę i wszystko zwalisz na nią w razie przypału.
Rejestracja: 2014
  • 8514 / 1145 / 0

Niech dobrze zrozumiem... chodzi o to, że spawarka ma "tuszować" (brać na siebie) zużycie prądu, tak? Powiedzmy, że przychodzi ów przypał i do garażu wchodzą niebiescy...
"Ale panowie - ja tu tylko spawam. A krzaki? To przez spawarkę..." : D

PS - czym się różni wiejski prąd od miejskiego? : ) Możesz sprecyzować, o co chodzi z tą zależnością?
Rejestracja: 2016
  • 212 / 43 / 0

0,18-0,20m2 ci minimalnie wystarczy pod 2 auto aby w miare normalnie rosły. Do tego najprościej jakaś CFL'ka 125W i jechana.
Rejestracja: 2019
  • 45 / 4 / 0

1 tak spawarka ma tuszować pobór prądu.
2 nie ma chyba takiego debila choć mogę się mylić żeby trzymać spawarkę która ma kamuflować zużycie prądu koło boxa ? Gdzie tu logika ?
3 jak dobierzemy odpowiednio filtr węglowy to szansa na "wyczucie" uprawy przez Funkcjonariuszy jest znikome chyba że wentylator będzie się hałasował a box nie będzie ukryty. Psy policyjne wyczują boxa nawet jak byłby zakopany.
4 gospodarstwo wiejskie na samą logikę generuje większy pobór prądu niż DOM jednorodzinny nie wspominając o kawalerce w bloku.
Jeszcze jakieś pytania?
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 1086 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości