Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 58 / 1 / 0

Na peaku 3MMC zabiera jeszcze wyżej. Tylko lepiej nie przesadzać - methemoglobinemia grozi.
Użytkownik nieaktywny
  • 32 / / 0

poppers Gold Amsterdam, pierwszy raz próbowany i jestem baaardzo zadowolony, krótki czas działania, ale intensywny.
Coś nowego i satysfakcjonującego.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

KAS udaremniła przemyt heroiny

...czyli nieco obszerniej o herze z lotniska Chopina...
  • 4137 / 517 / 11

Kiracie czasem a autobusie lub pociągu ? Niezła jazda jest, a najlepiej jak idziesz ulicą waląc z butli i ujebany jak kasztelan.
  • 425 / 2 / 0

W pociągu raz, częściej zdarzało mi się zjaranym niuchać gdzieś na uboczu i wychodzić w miejsce, gdzie jest dużo ludzi. MOC! :gun:
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Wy przez neta te poppersy kupujecie czy w sexshopach?
  • 58 / 1 / 0

W sexshopach przez neta :-) Nie wiem czy stacjonarnie są w sprzedaży. W sieci są to albo gejowskie sexshopy albo stronki dedykowane tylko poppersom. Wbrew pozorom w tych pierwszych najfajniej robi się zakupy.
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

A w stacjonarkach gdzieś w Wawie są? Nie potrzebny mi adres tylko info czy opyla się pytać.
  • 4137 / 517 / 11

Właśnie pół flakona podczas lotu wylało mi się na gacie fuck. Trzeba szybko kirac bo paruje.
Zamów z neta za pobraniem, a będziesz miał za dwa dni. Przynajmniej będzie świeży.
Zostało mi jakieś ~`0,5ml, jak najlepiej to wykorzystać ?
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2013 przez london5, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Do reklamówki? :D i jak za starych czasów.

Re: Poppers

• 110 / 1 / 0

Jeśli są tylko 2-3 różne składniki to mogę uznać, że azotyn izopropylu w każdym poppersie będzie działać tak samo?
Mógłby ktoś coś obecnie dostępnego i sprawdzonego polecić?
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata