Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 58 / 2 / 0

Na peaku 3MMC zabiera jeszcze wyżej. Tylko lepiej nie przesadzać - methemoglobinemia grozi.
Użytkownik nieaktywny
  • 32 / / 0

poppers Gold Amsterdam, pierwszy raz próbowany i jestem baaardzo zadowolony, krótki czas działania, ale intensywny.
Coś nowego i satysfakcjonującego.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Przyszedł pod komendę zapalić marihuanę

Dzisiejszej nocy dyżurny buskiej komendy zauważył mężczyznę stojącego na schodach prowadzących do budynku. Mężczyzna zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu.
  • 4404 / 681 / 22

Kiracie czasem a autobusie lub pociągu ? Niezła jazda jest, a najlepiej jak idziesz ulicą waląc z butli i ujebany jak kasztelan.
  • 425 / 2 / 0

W pociągu raz, częściej zdarzało mi się zjaranym niuchać gdzieś na uboczu i wychodzić w miejsce, gdzie jest dużo ludzi. MOC! :gun:
Użytkownik nieaktywny
  • 1264 / 14 / 0

Wy przez neta te poppersy kupujecie czy w sexshopach?
  • 58 / 2 / 0

W sexshopach przez neta :-) Nie wiem czy stacjonarnie są w sprzedaży. W sieci są to albo gejowskie sexshopy albo stronki dedykowane tylko poppersom. Wbrew pozorom w tych pierwszych najfajniej robi się zakupy.
Użytkownik nieaktywny
  • 1264 / 14 / 0

A w stacjonarkach gdzieś w Wawie są? Nie potrzebny mi adres tylko info czy opyla się pytać.
  • 4404 / 681 / 22

Właśnie pół flakona podczas lotu wylało mi się na gacie fuck. Trzeba szybko kirac bo paruje.
Zamów z neta za pobraniem, a będziesz miał za dwa dni. Przynajmniej będzie świeży.
Zostało mi jakieś ~`0,5ml, jak najlepiej to wykorzystać ?
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2013 przez london5, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1264 / 14 / 0

Do reklamówki? :D i jak za starych czasów.
  • 110 / 1 / 0

Jeśli są tylko 2-3 różne składniki to mogę uznać, że azotyn izopropylu w każdym poppersie będzie działać tak samo?
Mógłby ktoś coś obecnie dostępnego i sprawdzonego polecić?
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata