4-AcO-DMT i 4-HO-MET nim zadasz kolejne oczywiste pytanie

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

• 434 / 11 / 0

kanał informacyjny z typowym zakresem njusów o zabojstwach, wojnach, podpaleniach, manifestacjach i kryzysie. czy o czymś zapomniałem? :D
  • 363 / 62 / 0

Przydałby się dobry psyTV, z dobrą muzyką, eye-candy i japońskimi teleturniejami. :)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Marihuana kontra nowotwory. Nowe badanie potwierdza, że medyczna marihuana zabija komórki rakowe

Chodzi o badanie naukowców z Uniwersytetu Newcastle, którzy udowodnili, że tzw. medyczna marihuana może zabijać lub hamować rozwój komórek rakowych, nie wchodząc przy tym w interakcję ze zdrowymi komórkami.
  • 994 / 13 / 0

O takie cudo wyratowało mnie raz z dosyć dużego bad'a i przekształciło w pozytywny trip. (umyśle im ok. 40mg 4-aco-dmt, plus słabe iMAO, okazało się że nie było takie słabe). Na badzie w duckduckgo Bad Trip Remedy i jest: http://www.badtripguide.com/
Może komuś pomoże.
  • 1359 / 44 / 0

Nie jestem pewien czy miks z mj/kanna powinien być w 'miksach polecanych'.
W wątku 'czy tryptaminy są groźne dla życia' ludzie pisali o jakichś problemach związanych z tym połączeniem.. Osobiście takie miksy wspominam raczej niezbyt dobrze - pomijając niepotrzebny chaos który zawsze wprowadzają kanna, raz skończyło się porządnym bad tripem i obawami o serducho (pewnie to była tylko wkrętka, ale nie życzę czegoś takiemu nikomu). No ale nie wiem, to tylko sugestia, każdy lubi co innego i reaguje inaczej , a jeśli na większość taki miks działa dobrze to ok.

Ale osobiście połączenie tryptamin z kanna wpierdoliłbym do 'miksów kontrowersyjnych'
  • 5302 / 72 / 0

Dawkowanie wg pilleatera, bardziej miarodajne. Faq pisany jest dla osób, które jeszcze raczkują, tak więc dokładniejsze dawkowanie zalecane.

p.o.

Bardzo słabo 0-15 mg
Słabo 15-20 mg (pojawiają się efekty wizualne)
Średnio 20-25 mg (efekty wizualne i psyczine dość wyraźne)
Mocno 25-35 mg (bodyload bywa nieznośny, mocna psychodelia, wszędzie kolorowo
Bardzo mocno 35-45 mg (jw razy półtora)
Za mocno 45 mg + (jak masz dość to zamknij oczy)

p.r. - . Tą droga podania dawkowanie jak wyżej.

i.m.

Słabo 5mg?
Średnio 10-15mg
Mocno 15-20mg
Bardzo mocno 20-25mg
Bałbym się 25 mg +

i.v.

Słabo 5 mg (efekty wizualne zauważalne acz słabe)
U niektórych wystarcająco już przy 7 mg !! (wyraźne efekty, gwałtowna psychodelia na wejściu)
Średnio 7-10 mg (ef. wiz i psychodelia pojawiają się znikąd, nie ma jeszcze jakiejś strasznej inwazji, acz osoby mające problemy z sercem nie powinny przekraczaj górnej dawki)
Mocno 12-15 mg (mocne efekty, 15 mg dla osób, które wiedzą co może je "tam" spotkać)
Bardzo mocno 15 mg + (świat jest dwuwymiarowy, a na monitorze zobaczysz zupę, grawitacja papa, tak samo zdrowy rozsądek :) )
  • 3847 / 163 / 13

@Strangled Cat - zaraz, czy Ty mówisz o pojedynczym przypadku? :>

@Pilleater - dodałem rektalne, reszta w sumie wypada podobnie jak u mnie, a stopniowanie "Bardzo mocno", a "Za mocno", to w sumie synonim. Chciałem powstrzymać się od stopniowań typu: "mocno", "bardzo mocno", "max", "ekstra super", "hiper ultra ultimate" - prosto napisane - mocno to mocno, nie jak na erowidzie, ani też nie w drugą stronę ;).

Aha - na początku myślałem, że posty stąd wyfruną, ale w sumie nie ma ich dużo i są rzeczowe - zostaną; temat otwarty jeszcze do 30go września, może dłużej jak zapomnę zamknąć ;)
  • 5302 / 72 / 0

Zrób inaczej, nie zamykaj. Po prostu na bieżąco raz w tygodniu usuwaj do jakiegoś archiwum czy coś. Postopniuj, wiem co prawię. Dawka między 25, 30 i 35 mg to jest spora różnica. Jednego razu pewien ziomek zażył 25 mg p.o i było wg niego fpytę, kiedy uznałem, że wie już w czym sęk gra, dostał 33. Za mocno było. Postopniuj postopniuj, posłuchaj pilla, wie co prawi. Za 2 dni dopiszę coś to dorzucisz do FAQ, dziś czasu nie ma za bardzo, 2 dni mnie nie będzie, jak wrócę to dodam coś od siebie

edit: Warto żeby ten topic był otwarty przez jakiś dłuższy czas. Usery na pewno coś powymyślają, co warte będzie dodania. Do 30 do trochę za krótko. Pożyjemy zobaczymy. Trza się w kilka osób zgadać i np każdy po 50 stron przewertuje starego wątku i porobi notatkitkitki z powtarzającymi się schematami, te schematy się ładnie ubierze we słowa i upakuje we FAQ. Co mody na to?
Ostatnio zmieniony 23 września 2013 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1359 / 44 / 0

Nie. W wątku 'tryptaminy groźne dla życia' jest kilka postów, które wskazują, że łączenie zielska z 4-aco-dmt nie jest zbyt dobrym pomysłem + z tego co pamiętam to wcześniej w innych tematach też się takie posty pojawiajały (ale nic konkretnego teraz nie jestem w stanie pokazać) + moje, dość chujowe własne doświadczenie z takim miksem i z tego wszystkiego mi wynikło, że jest grupa ludzi, która ciężko znosi takie polaczenie. I to tyle w zasadzie, jeśli na większość dopalanie działa dobrze i nie wiecie o czym mowa to niechaj zostanie jak jest, a ja się już zamykam ;)
  • 322 / 1 / 0

Od siebie dodam, że dawki +50mg po tripie dają cięźkie wymioty, a najłatwiej je opanować neuroleptykami (u mnie 100 chlorprotixenu pomogło)
  • 434 / 11 / 0

mysle, ze problemem nie jest miks z samym zielskiem, ale z zielskiem rasowanym kanna-RC, a poniewaz trafic na nierasowane chemia zielsko (pomijajac prywatna uprawe pod lampą) to jak trafic 5 w totka to w 90% przypadkow wyjdzie, ze jest to miks jakiejs AM-ki czy innego shitu z tryptaminami. wiec bad jest bardzo prawdopodobny tymbardziej, ze mozna go zlapac po samej AM-ce, a co dopiero w miksie. osobiscie tez dodalbym do miksow kontrowersyjnych, bo w wielu obserwowanych przeze mnie przypadkach dorzucenie kanna do tryptamin nierzadko psuło tripa.
a skoro faq jest kierowane raczej do osob, ktore raczuja (jak pisze pill...) to tym bardziej nie promowalbym takich miksów dla początkujących zawodników.
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata