DXM - Dorzucanie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 75 Strona 8 z 8
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 82 / / 0

225-300mg, a dopiero potem reszta. Godzina to IMO może być jednak za krótko.

Wszystko zależy od wcześniejszej zawartości żołądka i kilku innych czynników. Ja nie ryzykowałbym zarzucania +-750mg (w zasadzie jakiejkolwiek ilości) na jeszcze nierozkręconej trzysetce, bo może skończyć się na nagłej stracie całego materiału poprzez otwór gębowy. Cała sztuka polega na tym, że zarzucasz taką ilość, którą odczuwasz i wiesz, kiedy weszło oraz kiedy nie będzie już się robić mocniej. Ośrodek wymiotny w dużym stopniu znieczulony, enzymy dostały już po dupie? Zatem droga wolna - wpierdalasz ile tam chcesz i masz sto razy więcej szans na to, że właściwa dawka załaduje się tak jak powinna zawsze, czyli bez znacznych nudności, wyrzutu histaminy i innych nieprzyjemnych efektów, które mogą początkujących odrzucić od tej substancji (chociaż, tak swoją drogą, może to nawet lepiej?).
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0

dla mnie dobrze jest wziąć 225 mg i na ~30 minut przed wejściem zacząć przez 10 minut dorzucać następne tyle. U mnie krótszym czasem oczekiwania na bodyload, który równocześnie był trochę wydłuony i nawet nie wiedziałem kiedy do końca miałem peak

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Cztery ofiary i milionowe zyski. Handlarze dopalaczami oskarżeni

Śledczy z Lublina rozbili gang zajmujący się handlem dopalaczami. Skierowali właśnie do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Przestępcy zarobili na nielegalnym procederze kilkanaście milionów złotych – dowodzi prokuratura.
Rejestracja: 2011
  • 583 / 3 / 0

wrzucamy nastepna dawke jak juz poczujemy pierwsze efekty pierwszej
testowane, polecam
Rejestracja: 2010
  • 190 / 1 / 0

U mnie najlepiej sprawdza sie wrzucanie na dwa razy w proporcjach 1:2. Czyli jesli mam do dyspozycji przykladowo 900mg (60 tabletek) to wrzucam najpierw 300mg (20 tabl.), a kiedy sie rozkreci (trwa to okolo 2-3h) wrzucam 600mg (40 tabl.). Probowalem juz roznych proporcji, ale wlasnie 1:2 dziala na mnie najlepiej. W ogole ostatnio jak juz wrzucam DXM to jedynie na dwa razy - jest to o wiele wydajniejsze niz wrzucanie wszystkiego naraz.
Rejestracja: 2011
  • 3 / 1 / 0

5 dni temu poszło 225 + po półtora godziny 375 mg.

Nigdy mnie tak 40 aco nie posprzątało. Normalnie dość dobrze gram na gitarze, ale wtedy się nie dało. A kiedy już coś zagrałem to miałem w głowie jakby ścieżkę, normalną ściezkę jak w lesie czy kosmosie, tylko że ta ścieżka była jednocześnie melodią którą zagrałem. Przyjaciel wpadł na piwo i bongo i grał na basie, jak próbowałem coś do niego zagrać to zorientowałem się, że dostrajam się do jego fal mózgowych, które wzbudzają u niego odpowiednie ruchy palców po to by powstała fizyczna fala dźwiękowa, którą będzie mi mógł przekazać. DXM ewidentnie zwiększa potencjał twórczy w ten sposób, że uosabia np. proces komponowania muzyki z tworzeniem opowieści.
Metodę dorzucenia chyba będę już zawsze stosował.


Zamykam wątek, bo się powoli staje krótkimi trip reportami z dorzucaniem (w głebokim) tle, a wszystko jest na pierwszej stronie. - hi po
Posty: 75 Strona 8 z 8
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości