4-AcO-DALT; Dalcetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 75 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Vendorzy zaczynaja to sprzedawac zwlaszcza owa substancja moze cieszyc sie popularnoscia w krajach w ktorych 4-ACO-DMT i 4-HO-MET sa nielegalne, 4-ACO-DALT jest chyba legalne poki co wszedzie, na necie malo info, ale substancja jest do kupienia na ta chwile u kilku vendorow np. w UK.
  • 3831 / 140 / 13

Czy to nie jest ta tryptamina zniekształcająca dzwięk? Czy to był 4-ho-DiPT?

Zagubiony bagaż z narkotykami i zatrzymanie czterech osób

Powiedzieć o tej historii, że jest skomplikowana, to jak nie powiedzieć nic...

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Właściwie to DiPT, 4-podstawione w niewielkim stopniu zniekształcają dźwięk
  • 344 / 4 / 0

Obok 4-HO-DET najbardziej 'kwasopodobna' tryptamina jakiej próbowałem... Do tego długi czas działania ~8-10h
Ostatnio zmieniony 02 września 2013 przez qlimatajox, łącznie zmieniany 1 raz.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Chyba z inhibitorem.
O ile nie liczysz ewentualnej bezsenności/stymulacji do działania, jak np miałem ja po 4-HO-DET (główne efekty około 5-6 godzin i drugie tyle stymulacji nie pozwalającej zasnąć)
Ostatnio zmieniony 02 września 2013 przez BS, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 344 / 4 / 0

Miałem na myśli główne efekty... Utrzymały się one właśnie blisko 8h choć nie były zbyt intensywne. Ile minęło zanim zasnąłem to już nie pamiętam jadłem te tryptaminke jakieś 3 lata wstecz. I troche za mało swoją drogą...
  • 333 / 12 / 0

Właśnie przeczytałem trzy raporty o tym 4-Aco-DALT na erowidzie i naprawdę bardzo zachęcające opisy wrażeń. Minusem (dla niektórych może plusem) stosunkowo krótki czas działania i dość spora dawka jaką należy spożyć. Doświadczony w psychodelikach koleś, który zażył 100mg i było dla niego w sam raz dla innych proponuje dawkę startową 50-70mg. Mam nadzieję, że odbije się to na cenie u vendorów, powinno być taniej niż inne tryptaminy.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata