Opisy zmian psychicznych po tryptaminach.

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 47 Strona 5 z 5

Czy tryptaminy pozytywnie wpłynęły na Twoje życie ?

38%
Tak
145
6%
Nie
24
15%
Tak.. i nie
58
24%
Jeszcze nie próbowałem
93
16%
Sprawdzam wyniki
60

Liczba głosów: 380

Rejestracja: 2011
  • 1323 / 17 / 0

Trip po 4-AcO-DMT i szczerze moge przyznać ze "faza" moze zmienić. Optymizm, chęć do życia, częściej wyciągam rekę do ludzi, mniej kłótni, dawne problemy to juz nie problemy zostały rozwiązane... mógłbym wymieniać i wymieniać i sam jestem zdziwiony ze tyle zmian nastąpiło
Rejestracja: 2013
  • 656 / 52 / 0

Fajnie, mogło by się przydać bo mam dość cyniczny charakter i do tego często nie okazuje emocji, pewna dawka empatii by mi nie zaszkodziła ;) . Do zakupu 4-AcO-DMT już się szykowałem więc mam kolejny argument na + :D .

Więźniowie próbują, strażnicy znajdują

Pomysłowość więźniów nie zna granic. Paczki higieniczne, tzw. wrzutki, preparowana korespondencja, przystosowanie przedmiotów codziennego użytku w celu przemycenia narkotyków na teren zakładu karnego – to dziś najczęstsze formy próby przechytrzenia strażników więziennych.
Rejestracja: 2010
  • 9 / / 0

A nie myślałeś o tym, że zamiast wzrostu empatii będziesz po tripie jeszcze bardziej cyniczny? Nie argumentuj, tylko przyznaj, że pragniesz się złoić:P
Rejestracja: 2011
  • 676 / 1 / 0

Zrobiłem się bardziej dziwny, co tripa moje wady uwypuklają się mi coraz dosadniej, ale gdy trzeźwieję to znowu obrastam w cynizm i ignorancję i nie biorę do siebie tego, do czego doszedłem podczas działania psychodelika. Jestem chyba gnuśnym chujem, bo absolutnie nie czuję sił aby coś w sobie zmienić.
Rejestracja: 2010
  • 110 / 1 / 0

HashChomik pisze:
Fajnie, mogło by się przydać bo mam dość cyniczny charakter i do tego często nie okazuje emocji, pewna dawka empatii by mi nie zaszkodziła ;) . Do zakupu 4-aco-dmt już się szykowałem więc mam kolejny argument na + :D .
To żaden argument, bo na Ciebie może podziałać odwrotnie lub wcale. Generalnie branie psychodelików, by się zmienić na lepsze, to dość ryzykowna motywacja niezależnie od tego czy wynika z głupoty czy z lenistwa.

U mnie się nic nie zmieniło lub są to zmiany tak subtelne, że ich nie zauważam.
Rejestracja: 2010
  • 362 / 61 / 0

4-aco na przykład to znakomite narzędzie introspekcji, jeśli przed masz właściwe nastawienie, może Ci sporo powiedzieć o Tobie, Twoim życiu, podpowiedzieć nową drogę, rozwiązanie. Potem potrzeba jeszcze dużo wysiłku, żeby ten alchemiczny proces w sobie kontynuować na trzeźwo. Chemia może pomóc coś zobaczyć, ale nie zmieni za człowieka jego życia.

Poza psychodelikami nie aplikuję nic. Cieszę się ostrą (moje subiektywne odczucie oczywiście :-)) percepcją. Teraz nie lubię jej mieć udupianej np. alkoholem. Wypicie dowolnej ilości alko to teraz bardzo wyraźne uczucie zatrucia i brak przyjemności z tego stanu. Szukam wszystkiego co świadomość rozszerza / podnosi, pojawił się wstręt do wszystkiego co ciągnie w dół (vide alkohol).
Rejestracja: 2011
  • 67 / 1 / 0

4-AcO-DMT pokazało mi świat z innej strony i stałem się bardziej otwarty na nowe doświadczenie
Posty: 47 Strona 5 z 5
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 1345 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości