Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 75 • Strona 8 z 8
  • 82 / / 0
225-300mg, a dopiero potem reszta. Godzina to IMO może być jednak za krótko.

Wszystko zależy od wcześniejszej zawartości żołądka i kilku innych czynników. Ja nie ryzykowałbym zarzucania +-750mg (w zasadzie jakiejkolwiek ilości) na jeszcze nierozkręconej trzysetce, bo może skończyć się na nagłej stracie całego materiału poprzez otwór gębowy. Cała sztuka polega na tym, że zarzucasz taką ilość, którą odczuwasz i wiesz, kiedy weszło oraz kiedy nie będzie już się robić mocniej. Ośrodek wymiotny w dużym stopniu znieczulony, enzymy dostały już po dupie? Zatem droga wolna - wpierdalasz ile tam chcesz i masz sto razy więcej szans na to, że właściwa dawka załaduje się tak jak powinna zawsze, czyli bez znacznych nudności, wyrzutu histaminy i innych nieprzyjemnych efektów, które mogą początkujących odrzucić od tej substancji (chociaż, tak swoją drogą, może to nawet lepiej?).
Uwaga! Użytkownik jewkilla nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 175 / 1 / 0
dla mnie dobrze jest wziąć 225 mg i na ~30 minut przed wejściem zacząć przez 10 minut dorzucać następne tyle. U mnie krótszym czasem oczekiwania na bodyload, który równocześnie był trochę wydłuony i nawet nie wiedziałem kiedy do końca miałem peak
BTC:1GA9NVZBYY1H7pduhoPw2s8HywQYEzncm2


http://www.ermail.pl/klik/VnJfYGUF
  • 583 / 4 / 0
wrzucamy nastepna dawke jak juz poczujemy pierwsze efekty pierwszej
testowane, polecam
  • 190 / 2 / 0
U mnie najlepiej sprawdza sie wrzucanie na dwa razy w proporcjach 1:2. Czyli jesli mam do dyspozycji przykladowo 900mg (60 tabletek) to wrzucam najpierw 300mg (20 tabl.), a kiedy sie rozkreci (trwa to okolo 2-3h) wrzucam 600mg (40 tabl.). Probowalem juz roznych proporcji, ale wlasnie 1:2 dziala na mnie najlepiej. W ogole ostatnio jak juz wrzucam DXM to jedynie na dwa razy - jest to o wiele wydajniejsze niz wrzucanie wszystkiego naraz.
  • 3 / 1 / 0
5 dni temu poszło 225 + po półtora godziny 375 mg.

Nigdy mnie tak 40 aco nie posprzątało. Normalnie dość dobrze gram na gitarze, ale wtedy się nie dało. A kiedy już coś zagrałem to miałem w głowie jakby ścieżkę, normalną ściezkę jak w lesie czy kosmosie, tylko że ta ścieżka była jednocześnie melodią którą zagrałem. Przyjaciel wpadł na piwo i bongo i grał na basie, jak próbowałem coś do niego zagrać to zorientowałem się, że dostrajam się do jego fal mózgowych, które wzbudzają u niego odpowiednie ruchy palców po to by powstała fizyczna fala dźwiękowa, którą będzie mi mógł przekazać. DXM ewidentnie zwiększa potencjał twórczy w ten sposób, że uosabia np. proces komponowania muzyki z tworzeniem opowieści.
Metodę dorzucenia chyba będę już zawsze stosował.


Zamykam wątek, bo się powoli staje krótkimi trip reportami z dorzucaniem (w głebokim) tle, a wszystko jest na pierwszej stronie. - hi po
Zablokowany
Posty: 75 • Strona 8 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.