W co gramy? Najlepsze gry do DXM

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 245 Strona 20 z 25
Rejestracja: 2013
  • 36 / / 0

od siebie polece skyrima przy niższych plateu czy przy ładowaniu się wyższych gra się nieziemsko niejako jest się tym bohaterem i podziwia piekne krajobrazy
Rejestracja: 2011
  • 173 / / 0

A ja polecę Another World, edycje z 2006 roku, przystosowaną do dzisiejszych komputerów. Polecę ją jednak tym tylko, którzy mieli szczęście grać w nią dawniej, na starych, drewnianych komputerach, w jej pierwotnej wersji.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Kanada: Firmy konopne zwalniają ludzi z powodu problemów finansowych

Kanadyjskie firmy z sektora konopnego zareagowały masowymi zwolnieniami na zwiększające się problemy finansowe. Takie ruchy wykonały w ostatnich dniach Aurora Cannabis i Tilray.
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0

właśnie dopiero co spizgany 450 mg deksa próbowałem podłączyć playstation do telewizora, nie ma bata!
Rejestracja: 2013
  • 34 / / 0

Całe Dead Space i Bioshock rozegrane zostało na dexie. Dobrze też wpominam Hitman Blood Money, duża swoboda i fajny klimat, dosłownie wczuwasz się w rolę zabójcy.
Rejestracja: 2012
  • 31 / 3 / 0

Skoro ktoś wyżej polecił już klasyczną grę z początku lat 90. To ja w takim razie korzystając z okazji chciałbym przypomnieć dwa (a raczej trzy) tytuły, jeżeli ktoś jest miłośnikiem przygodówek point 'n click w starym stylu.

Pierwszą grą jest Darkseed. Dlaczego niby ma pasować do deksa? Otóż fabuła zaczyna się mniej więcej tak, że pewien pisarz przeprowadza się do nowej posiadłości, w której odkrywa dziwne zwierciadło, które pozwala przejść "na drugą stronę" rzeczywistości. Ta, nazwijmy ją, rzeczywistość równoległa, jest właściwie tym samym miastem, ale jego wygląd jest oparty na pracach H.S.Gigera (doslownie). Powstała jeszcze druga część tej gry, która ma co prawda wyższą rozdzielczość, ale z tego co pamiętam jest jedną z najtrudniej do uruchomienia gier na nowszych systemach operacyjnych.

Chciałbym też polecić grę Dreamweb. Cyberpunkową futurystyczną opowieść o gościu, którego w snach zaczyna nawiedzać dziwna rasa "nadludzi", którzy każą naszemu bohaterowi zabić kilka osób, w celu przywrócenia "naturalnego porządku i równowagi rzeczywistości". Jako ciekawostkę dodam, że gdy pierwszy Matrix wszedł do kin, mnóstwo ludzi z jakiś powodów przypominało sobie o tym tytule.
Rejestracja: 2010
  • 600 / 1 / 0

LIMBO! klik
bardzo klimatyczna platformówka, wręcz idealna do deksa no i ma ładną grafikę.
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0

Raz spróbowałem zagrać w gta sa na deksie - masakra jeśli ktoś ma w zwyczaju wspomagać się cheatami. Jeszcze byłem w trakcie przechodzenia misji na wsi i jak dopadła mnie mgła to dopiero było do dupy. Za to chętnie zagrałbym w dwójkę ze względu na bardzo dobre udźwiękowienie jak na dexową banię. Co sądzicie o zagraniu w manhunta albo you are empty po miksie 240-330mg DXM i 30 mg MXE na pusty żołądek?
Rejestracja: 2012
  • 92 / 1 / 0

jak dawkujecie dexa mając w planach granie w coś, siedzenie przed kompem ?
ostatnio spróbowałem 150 + 300 i wywaliło mnie za mocno, nie mogłem już dłużej siedzieć w blasku monitora


może trzy dawki po jednym listku ? czyli 3x150
Rejestracja: 2010
  • 652 / 1 / 0

Pierwsza 300-tka - no problem. Od drugiej 300-tki z ogarnięciem jest już problem... Zgaduję, że dorzucanie utrudni rozgrywkę nawet przy dawce rzędu 150mg.
Rejestracja: 2013
  • 10 / / 0

Na deksie w FEARa grałem. Totalna rozwałka w bani. Wciągający klimat i wkręcający się w pewnym sensie bad trip. Coś wspaniałego :)
Posty: 245 Strona 20 z 25
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość