4,4'-DMAR - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 63 Strona 1 z 7
Rejestracja: 2009
 • 5245 / 275 / 10

Chyba warto, by powstał taki wątek.
mefedryna pisze:
Ostrzegam przed łączeniem 4,4'- DMAR z GBL'em, gdyż może ale nie musi wystąpić depresja oddechowa już przy 8ml GBL'a. Sam DMAR wspominam bardzo dobrze :). Najpierw zarzucone 50mg Sniffem o godz.20 , wejście po ok.15 minutach, nie tak agresywne jak przy niektórych beta-ketonach, delikatnie narastający poziom serotoniny, po kolejnych 10 minutach zacząłem ziewać, co znaczy już że nieźle Serotoninki się uwolniło, lekkie rozleniwienie, chęć gadki na różne tematy, wszechogarniające ciepło. Po 30 minutach dorzutka, znowu 50mg Sniffem, wejście jakby trochę bardziej intensywne, chęć chodzenia po całym domu, po jakiejś godzinie zaczyna mi obraz się trząść, najpierw wolno, a potem bardzo szybko, ale zapanowałem nad tym bo bałem się że bełtne. Duże libido, ale niestety problemy z erekcją. Podczas fazy, polewaliśmy sobie Gibla co jakieś 40 minut. Ok. godz. 1 zarzuciłem mix 50mg 3mmc + 25mg Pentedronu, pierwszy raz spróbowałem tego połączenia, niesamowicie się dopełnia z efektami DMARu. Godz. 4 film mi się urywa z powodu depresji oddechowej spowodowanej wypiciem 8ml GBL'a w ciągu ok. godziny, szybka akcja i dostaje Respawna, zasypiam. Po 3 godzinach wstaję jak nowo narodzony, ale jeszcze z lekką fazą DMARową, w sumie efekty fizyczne DMAR'a czułem do godz.13 dnia następnego, czyli 17 godzin fizycznej fazy i jeszcze przez 2 dni potem czułem że jeszcze działa mi na umysł + przez 3 dni prawie w ogóle nie jadłem, bo mi się nie chciało jeść i jadłem tylko z przyzwoitości, by zbytnio organizmu nie wypłukiwać. Bardzo polecam tą substancję, lecz nie częściej niż raz na tydzień.
Rejestracja: 2009
 • 1052 / 6 / 0

Uwazalbym bardzo z miksowaniem czegokolwiek z tym zwiazkiem - moze skonczyc sie to tragicznie. ZS to jeden z mozliwych scenariuszy. Nawet uwazalbym na to co sie w ciagu tygodnia przed zapodaniem tego zwiazku bralo, a takze podczas tygodnia po.
Znajomy wzial 150mg zjadl, po 5 ogdzinach zapodal NEBa, pozniej jeszcze wzial odrobine pentedronu - wynik to intensywna terapia. Wyszedl z tego, ale jszcze po dwoch tygodniach nie jest OK. Przestrzegam!

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Badanie pokazuje, że konsumenci mają pozytywne opinie na temat legalnej marihuany

Opublikowane niedawno badanie postaw konsumentów wykazało, że mieszkańcy stanów z legalną marihuaną mają pozytywną opinię na temat rynku regulowanego. Wyniki Badania, „Opinia konsumentów na temat„ legalnej ”i„ nielegalnej ”konopi indyjskich w stanach USA z legalną sprzedażą marihuany” została opublikowana w Internecie w zeszłym miesiącu przed publikacją badania w czasopiśmie Wciągające zachowania na początku przyszłego roku.
Rejestracja: 2010
 • 722 / 11 / 0

Opisz objawy tego mixu u kolegi. Jakie symptomy, co zaczelo sie dziac itp itd proszę
Rejestracja: 2010
 • 1482 / 31 / 0

Zwłaszcza że dmar jest leniwy i fajnie byłoby go czymś rozpędzić, a na pierwszą myśl od razu neb i pente wchodzi.
Rejestracja: 2010
 • 722 / 11 / 0

A moze nasz dmarek jest iMAO ?
Rejestracja: 2009
 • 1052 / 6 / 0

Koles wpadl w drgawki, nie potrafil wypowiedziec slowa. Lezal zesztywnialy.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 2 / / 0

robił to ktoś z 3mmc w dorzutce na przykład albo razem? Jak dla mnie 70 nie klepło mnie jakoś okazale bardzo i chyba poprawie 3mmc tylko czy są jakieś przeciwwskazania ?
Rejestracja: 2009
 • 1052 / 6 / 0

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 2 / / 0

A widzisz :)

4,4'-DMAR 70 mg + dorzutka 100 mg 3-MMC po dwóch godzinach.orale

dmar mnie dość przyjemnie mnie kołysał do snu stąd ten pomysł
Całkiem przyjemny nieogar, jest rześko na pewno i reszta w normie. nie namawiam
Rejestracja: 2012
 • 10 / / 0

Miks 100mg dmar i 20mg 2cp %-D wypadł całkiem fajnie, u obydwu szczurków 0 dolegliwości czyste działanie obu substancji
Posty: 63 Strona 1 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 799 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości