Jak palić?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 635 Strona 63 z 64
Rejestracja: 2012
  • 26 / / 0

potężny buch z wiadra i leżakowanie z filmem w łóżku
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 40 / 1 / 0

Mam pytanie takie: czy się różni bongo szklane od bonga plastikowego czy tam akrylowego?
Pani ze stoiska powiedziała, że tym, że akrylowe się nie stłucze, hehe.
A tak serio, co się traci paląc z plastiku, skoro różnica w cenie jest spora. Chcę wiedzieć na ten temat wszystko.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Policja podarowała wrocławskiemu szpitalowi pościel. Wcześniej był w niej przemycany haszysz z Azji

Funkcjonariusze z wrocławskiego CBŚP podarowali szpitalowi z ul. Borowskiej 3200 prześcieradeł. To w nich ukryte były wcześniej narkotyki, przemycane z Pakistanu i Chin. Przypłynęły do Polski statkiem w maju 2018 roku i leżały w policyjnych magazynach. Dziś - w czasie epidemii - mogą się przydać na przykład do uszycia z nich maseczek ochronnych.
Rejestracja: 2009
  • 250 / 1 / 0

nic się nie traci, ale tandetą trochę trąci, sam praktyczny walor to właśnie nie tłuczenie sie, ale szkło to jednak szkło:)
Rejestracja: 2010
  • 418 / / 0

Akrylowego nie umyjesz wrzątkiem/srodkiem żrącym więc licz się z tym ze będzie strasznie brudne i jebiące po pewnym czasie.
Rejestracja: 2012
  • 126 / / 0

jeżeli chodzi o mnie to tylko szkło :) osobiście nie przepadam za fajkami a jak palę skręta to zapach palonej bibuły przypomina mi fajki..druga sprawa przy skręcie marnuje się sort bo się kopci ciągle:) pozdroo
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 3 / 0

Najbardziej lubię z bonga (przyjemny, schłodzony dymek, żadne syfy nie lecą do gęby, tak jak w przypadku lufki) i z wiadra (jeden konkretny buch i porządne uwalenie od razu).
Rejestracja: 2011
  • 36 / / 0

Jesli chodzi o moc to stawiam na równi wiadro i wodospad obie metody niszczą
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Duże, szklane bongo z dodatkowym dyfuzorem. Jak kiedyś zacznę znowu bakać to zainwestuje w dobre vapo które zawsze mi się marzyło.
Rejestracja: 2012
  • 45 / / 0

Gdy zaczynałem palić, to przez pół roku nie paliłem inną metodą niż butelka (taka zwykła z dziurą, na gwint cyban z sreberka). Teraz to nie pamiętam już kiedy z tego paliłem ostatni raz. Najbardziej mi podchodzi palenie z lolków, i gdy ostatnio pale tylko z nich przez dłuższy czas to normalnie sie nimi upalam, a gdy paliłem cały czas z bonga i zapaliłem jointa to niezbyt mnie porobiło, a palenie mam cały czas te same.
Rejestracja: 2012
  • 896 / 52 / 0

Niedługo taki sobie sposobik ze wschodu przetestuję, mianowicie wetknę dżoja między mały palec a ten serdeczny chyba, zamknę dłonie w takie gniazdo i zajebię bucha. Takie palenie z komory zrobionej z rąk, zacnie to wygląda.
Posty: 635 Strona 63 z 64
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości