Duże growboxy - wątek ogólny.

Moderator: Konopia

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2007
  • 5 / / 0


Witam, jestem w fazie konstruowania mojego boxa z założenia chce zrobić stelaż z listew w wymiarach: podstawa 1m głębokość na 1,5m szerokości i 1,8m wysokości myśle aby osłonę po prostu uszyć i wszyć zamek a od środka biała tkaninę (czekam tu na sugestie i moje pytanie czy biały materiał będzie dobrze odbijał światło czy może lepiej ściany zrobić z czegoś innego) box będzie miał 3 części i tu także zwracam się z pytaniem jak najbardziej optymalnie go podzielić czy w pionie czy w poziomie gdyż przewiduje w przyszłości klonowanie wydaje mi się że na klony przeznaczyć około (długość) 0,3m na matkę 0,7m i właściwa uprawę 1m może po prostu dodać w wysokości i zrobić półkę na dole. Chce wsadzić tam hps 400 lub 600 do tej właściwej uprawy, natomiast do klonów ew. części gdzie rośliny będą przechodzić okres weg. się zastanawiam jakie oświetlenie będzie najbardziej odpowiednie, tak samo przy matce. Prosił bym też o nakierowanie przy i ilości wentylatorów o jakaś sugestie co do wyboru rodzaju krzaka dla osoby zaczynającą przygodę:) czego będę jeszcze potrzebował jakieś wskazówki itd ile roślin będę mógł tam trzymać. I czy nie przesadziłem z jego wielkością.

Bardzo dziękuje za wskazówki!
Pozdrawiam Jah bless!

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 94 / / 0


Mając taką powierzchnię... O kurwa... No więc. By zrobić sog bedziesz potrzebował ok 90 roślin, więc musisz mieć dużo miejsca na matkę i jeszcze więcej na klony. Dlatego proponuję tak: Poziomą półką dzielisz wysokość na 1,2m i 0,6m. Przestrzeń o wysokości 0,6 dzielisz pionową ścianką na dwie przestrzenie o szerokości: 1m i 0,5m. I tak masz w najmniejszym miejsce na matki, w średnim miejsce dla klonów i w największym miejsce na flo. W ten sposób możemy uzyskać ciągłą produkcję.

Z wielkością mocno przesadziłeś, chyba że chcesz dilować.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Kartel przez pomyłkę wysłał narkotyki o wartości 17 mln zł do dealerów Forda

Ogromna pomyłka w logistyce przytrafiła się znanemu kartelowi narkotykowemu Sinaola. Kanadyjscy policjanci przechwycili 180 kilogramów metamfetaminy, którą odkryto w nowych samochodach Forda.

 

Rejestracja: 2007
  • 5 / / 0


a może coś wiecej o lampach, chyba faktycznie przesadziłem z tymi rozmiarami :)

 

Rejestracja: 2007
  • 164 / / 0


ja bym podzielił to tak;

pomieszczenie na klony i matki 50x100, zostaje 100x100 dla kwitnących. I wtedy dać jakieś świetlówki do pierwszego przediału, a hps 400 na ten drugi.

moim zdaniem lepiej zbuduj z czegoś stabilnego łatwiej będzie ci przedzielić bo w takim z materiału ciężej będzie ci to zrobić tak żeby światło nie docierało.Ale niemożliwe to nie jest.

pozdrawiam
Rejestracja: 2010
  • 2376 / 46 / 0


Na razie zamknięte. Projekt w toku.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości