Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 11 z 12
  • 993 / 23 / 0
Gdyby tylko nie ten uciążliwy bodyload na początku to była by to naprawdę świetna substancja. U mnie trwał ok 90min. Dla porównania inne fenki też oscylują w tym zakresie jeżeli chodzi o czas BL, ale tutaj efekt dostajemy troszeczkę inny. Jest jak wcześniej już wspomniany "clear-headed" i warto jest wreszcie zjeść coś co ma unikalne działanie. Dla tych którzy lubią zmiany i są ciekawi - polecam.
  • 3388 / 339 / 0
Bardziej na CEVy czy OEVy? Po ilu godzinach udalo ci sie zasnac? W skali od 0-10 jak mocno wchodzi na wyobraznie? Odczules jakas stymulacje?
  • 993 / 23 / 0
Zdecydowanie bardziej Oevy, przynajmniej przez pierwsze 3 godziny. Bardzo unikalne są cevy, ja miałem coś jakby przeuścić światło przez pryzmaty i diamenty. Jeszcze słońce w ryj mi świeciło i jak zamykałem oczy to aż te kolory pieściły mi oczy. Świetne uczucie. Poza tym chciałbym dopowiedzieć, że nieźle można się po tym zrelaksować jak już zejdą nieprzyjemne efekty fizyczne.

Co do wyobraźni to nie próbowałem jako tako jej używać, wziąłem to w celach relaksacyjnych i żeby zaspokoić swoją ciekawość. Mogę pokusić się o bardzo subiektywne stwierdzenie, że w skali od 0-10 było to 3 lub 4. Nie odbiegało to znacząco od mojej zdolności wyobraźni na trzeźwo. Miewam po prostu w takiej skali nawet bez brania czegokolwiek.
  • 1877 / 20 / 0
TMA-2 zdecydowanie brakuje tej oniryczności co po meskalinie :) Ale substancja dosyc podobna do Mesi (:
  • 408 / 2 / 0
75mg TMA-2 będzie odpowiednikiem ilu mg meskaliny ? 600-700mg ? Tak pi razy drzwi oczywiście, bo nie da się tego jednoznacznie stwierdzić. I jak przy takiej dawce z bodyloadem ? DOx-y nawet w wyższych dawkach znoszę dość lajtowo, jeśli to może jakoś pomóc odpowiedzieć na zadane pytanie. I czy takie drastyczne zwiększanie dawki (najwięcej w temacie to chyba 60mg było) zwiększy także tylko moc, czy także czas działania ? Chciałbym wrzucić ok 19 i zasnąć ok 5 rano. Jeśli to niemożliwe, to rozważę zmniejszenie dawki do 50mg sniffem, bo działa trochę krócej niż zapodane dojapnie.
Uwaga! Użytkownik FrozenSynapse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3388 / 339 / 0
Tak szybko mozesz nie zasnac, trimetoksyamfetaminy powoduja bezsennosc, know your body.
  • 408 / 2 / 0
Zawszę mogę się uśpić benzosami ;) Czytałem TR-a z erowidu, gość przyjął 80mg i było całkiem ok, tyle że dość długo. W przypadku dox-ów nie stanowi to problemu bo są lajtowe, tutaj może być różnie więc chyba będę celował w 50mg sniffem.
Kiedy ? Jak będzie dobre s&s :-)
Uwaga! Użytkownik FrozenSynapse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3388 / 339 / 0
Moim zdaniem lepiej oral, sniffem moze byc nieprzyjemnie i nieekonomicznie.
  • 408 / 2 / 0
chusajn pisze:
Donosowo aktywność wzrasta o 30%, ładowanie jest trochę krótsze (niewiele) i całość trwa jakieś 2h krócej.
Strona #5

Sniffa chcę dlatego, że jak będzie za grubo to przynajmniej krócej, a jak będzie dobrze to będzie ok. Sam sniff TMA-2 z powyższych relacji jest niczym przy 2c-x ;p
Uwaga! Użytkownik FrozenSynapse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 31 / 0
Re: TMA-2
Nieprzeczytany post autor: BS »
Raczej ciężko po tym o zbyt grubą pizdę
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 11 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.