Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3309 / 8 / 0

kawa z mlekiem
Dużo moich znajomych po miksie kawa+papieros zaraz leciała na kibel.
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2012 przez Lotnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem powtórzenie ;)
  • 379 / 14 / 0

Najlepsze są czopki z Bisacodylem, wsadzasz sobie taki na noc w dupę, rano odpalasz ćmika, i normalnie leci z ciebie sraczka, jak po śliwkach i mleku. Drugą opcją jest u mnie po prostu "kiedy przyjdzie czas" przed dokonaniem wypróżnienia posmarować okolicę odbytu maścią z lidokainą, zaczyna działać po około minucie, a Ty nawet nie czujesz, jak lecą klocki wielkości dużych batoników Lion.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Udaremniono próbę przemytu narkotyków o rekordowej wartości 10 mln zł (+video)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, udaremnili przemyt ponad 50 kg MDMA o szacunkowej wartości ponad 10 mln zł.
  • 1709 / 5 / 0

Jeszcze jest ziołowy lek XENNA Extra, podobno dobry, mama stosuje :-D

ooo

Użytkownik nieaktywny
  • 1244 / 3 / 0

Dobra to PO 1 kiedy cpamy to staramy sie jesc male porcje I pijemy duzo wody a lekarze wrecz zalecaja na poczatek stosowac plynna diete czyli jogurty rosolki Itp. Pozniej jak juz jestescie w ciagu organizm sie przyzwyczaja I sra sie normalnie ..... Pomoglem?...?

PO 2 to z kolejna dawka zaczekajcie az poprzednia troche odpusci np. Ja rano jak zaczynalem z tym badziewiem to czekalem az sie wysralem zanim zapodalem next dzialke ... Przy okazji dzieki takiemu postepowaniu mozna prawie w miejscu zatrzymac tolerke na jakis czas of course

PO 3 milego srania a ziolka na sranie zostawcie babci a nie dodatkowo szarpac organizmem
  • 70 / 1 / 0

Trzeba zrobić sobie malutką przerwę, kiedy to skręt się rozpoczyna (ale też bez przesady). Robimy kupkę i szybko wracamy do gry.
Kiedyś gdzieś czytałem, że jakiś polski artysta zmarł z tego powodu, że nie wypróżniał się przez dłuższy czas i zmarł bidulek zatruty.
  • 867 / 2 / 0

jacek_kozicki pisze:
Trzeba zrobić sobie malutką przerwę, kiedy to skręt się rozpoczyna (ale też bez przesady). Robimy kupkę i szybko wracamy do gry.
Kiedyś gdzieś czytałem, że jakiś polski artysta zmarł z tego powodu, że nie wypróżniał się przez dłuższy czas i zmarł bidulek zatruty.
Dla niektórych czekanie do skręta może skończyć się bardzo źle ale zatrucie własnym kałem też nie jest raczej fajne :cheesy:
Zioła i lekkie jedzenie naprawdę dużo dają, nie ma co zbędnie kombinować.

luminal_100

• / / 0

Właśnie zjadłem 3tab po 5mg bisacodylu i wypiłem kawę z mlekiem i kurwa nic kompletnie nic nawet nie piernąłem jest coś na receptę lub bez na przeczyszczenie chce się wypróżnia w końcu raz a porządnie
  • 1709 / 5 / 0

^ spróbuj stary dobry Laxigen :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 1189 / 1 / 0

Mi bardzo pomagają preparaty z błonnikiem, które można kupić w aptece, wieczorem jem dwie łyżeczki proszku i popijam wodą. A przy większym problemie stosuję Dulcobis, tabletki do jelitowe, które można kupić bez recepty, oczyszczają jelita.
  • 133 / 1 / 0

Ja jem nasiona lnu. Też mają błonnik i nie mam zbyt dużych wtedy problemów z wypróżnianiem. Chociaż ostatnio przeszedłem na w miarę lekką dietę i też jest dobrze.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata