3-FMC; Flufedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 238 / / 0

I pojawilo sie razem z 2-fmc ;) Wykopałem temacik co by ludzi nie tworzyli omyłkowo nowych (ten spadl az na 3 str.) i czekamy na opinie !Ja cos w niedlugim czasie o tym skrobne, ale obecnie lipa z hajsem.
  • 2338 / 2 / 0

Jak tak sobie przypominam to średnie to było, ale lepsze niż te pentedrony, bufedrony, czy też neby. Tylko peak krótki jakiś. Takie 3-FA już lepsze, jak dla mnie z tych wynalazków dostępnych.

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Medyczna Marihuana lepsza niż Bitcoin? Trader James Helliwell zarobił na niej 250 mln USD

Czy medyczna marihuana to rynkowa rewolucja, która okaże się większą niż Bitcoin? Michael McCarthy główny analityk rynkowy CMC Markets w ramach podcastu Artyści Rynków rozmawia z Jamesem Helliwellem ze szczegółami wyjaśnia jak osiągnął zyski wcześnie inwestując w sprzęt związany z medyczną marihuaną.
  • 4826 / 239 / 0

Dla mnie 3-FA nie ma w ogóle startu do 3-FMC, z tym że jadłem różowy sort, a tu mowa zapewne o białym, niedługo będę go miał i sam jestem ciekaw co mi pokaże. Zamierzam zmiksować z 3-MMC z nadzieją srogiej pizdy, której tak mi brakuje :emo:
  • 101 / / 0

The Light witaj w klubie już zamówione po 1g obu, zdam relacje na dniach.
  • 2338 / 2 / 0

Mówiłem o tym różowym sorcie. Dostępnym z 1,5 roku temu w sklepie, który już ma w dupie na kraj, Jakiś niepokój ta substancja we mnie wywoływała.
Ostatnio zmieniony 19 marca 2013 przez blablab, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1794 / 148 / 0

Nie wykupcie mi wszystkiego haha...
Będę testował na dniach. Szukałem euforyczno-spidującego procha, może będzie nim ten flufedron, wyjebane już mam na koty, neby, pentedrony...
  • 39 / / 0

Różowy był na prawdę dobry. W mojej opinii większość teraz dostępnych b-k nie ma do niego startu. Zobaczymy co pokaże ten.
  • 1167 / 12 / 0

Różowy z tego co pamietam byl podobny w dzialaniu do 3-FA ale slabszy.
  • 101 / / 0

ten cały flufedron jest bardzo cienki. Mixowałem go razem z 3-MMC, bardzo krótko działało oraz bez rewelacji. Podawane cos ponad 150mg snifem na przemian z 330mg 3-MMC oral.
  • 1107 / 55 / 0

Jaki kolor i zapach ma obecny sort ??
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 391 uczestników Wejdź na czata