Metody radykalnego ograniczania wzrostu rośliny

Moderator: Konopia

Posty: 7 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 19 / / 0


Cześć i czołem, bracia i siostry.

Tak się złożyło, że w cudowny sposób znalazły się na moim parapecie dwie młodziutkie sadzonki. Dopóki pogoda się nie unormuje, posiedzą w domu, docelowo polecą na dość dobrze osłonięty taras (warunki jak w Afganistanie, słońce przez cały dzień i temperatura, która notorycznie przekracza 40 stopni). Jedna to white widow albo nie-wiadomo-co, druga - lemon haze albo super silver haze (mały kłopot z ustaleniem rodowodu nasion).

Tu pojawia się problem. Ze względów bezpieczeństwa rośliny nie powinny wyrosnąć wyższe niż około jeden metr, i choćbym chciał, nie mogę pozwolić sobie na trzymetrowego haze'a. Oto moje pytanie: czy do zakładanego ograniczenia wysokości krzaków, które lubią piąć się w górę, wystarczy fimming i ostry trening LST, czy dodatkowo ograniczyć je od dołu mniejszą donicą? Jeśli tak - jaką pojemność proponujecie? Może macie jeszcze inny pomysł?

Z góry dzięki za wszelkie rady od ludzi dobrej woli :-)
Rejestracja: 2012
  • 751 / 106 / 0


LST wystarczy, tylko trzeba zajmować się tym na bieżąco.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Przyszedł na posterunek Gardy z marihuaną, skarżąc się na jej słabą jakość. Został aresztowany

33-latek udał się na posterunek Gardy w Kilmainham, na przedmieściach Dublina, z paczką marihuany o wartości rynkowej 10 euro.
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 2 / 0


Jest jszcze dobry motyw z lamaniem lodygi. Jak ci krzak rosnie za wysoki albo za bardzo sie wyciąga to wyginasz lodyge i lekko ja lamiesz ale tak by nie przerwac polaczenia. Krzak pozniej w miejscu zlamania wytwarza zgrubienie i normalnie funkcjonuje.
Rejestracja: 2010
  • 56 / 1 / 0


Polecam FIM i LST masz to u siebie więc na bieżąco możesz sobie kontrolować wzrost a i plon większy będzie
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0


Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie użycie niewielkiej, kilku litrowej donicy oraz trening. Musisz pamiętać, że w tak ciepłych warunkach niezbędne będzie codzienne podlewanie.
Haze na oucie ^_^ Pozazdrościć!
Rejestracja: 2013
  • 48 / / 0


LST, FIM, Topping. NA haszyszu i nasionakonopi masz o tym w ciul. Wystarczy ze wpiszesz te hasla ktore Ci tu podajemy
Rejestracja: 2011
  • 22 / 1 / 0


tak jak napisano powyżej... treningi i doniczka, jeśli chcesz mieć 1m to doniczka powinna mieć 4-5l (przy treningach więcej), co do tarasu... uważaj...:P mój kumpel mieszkający na DRUGIM PIĘTRZE miał w doniczce ak-47 i ktoś mu go zajebał...
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Techniki uprawy, klonowanie”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości