Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 223 Strona 17 z 23
Rejestracja: 2011
  • 596 / 1 / 0

Squarepants Co do syntezy nie miałbym z tym problemu bo przyznam ze nie miałem z tym do czynienia ale opis syntezy ze zdjęciami nie jest specialnie trudny, co do samego krokodyla może bym tylko raz spróbował tej substancji ale taki opiat to wiadomo pewnie dla każdego ze to nie możliwe żeby na razie skończyć, ale mam takie zgubne myśli bo szczerze to wole raz poznać wjazd i.v morfiny no ale nie każdy ma dojście xD
Rejestracja: 2012
  • 602 / 10 / 0

wydaje mi się że wystarczy zachować bezpieczne proporcje jodu i fosforu i produkt nie będzie jakoś skrajnie niebezpieczny
bo z tego co widziałem to w rosji oni to robią na pałę nawet zbytnio nie mierząc, leją to do misek garnków, mieszają i pukają
to równie odpowiedzilane zachowanie jak pukanie z kimś jedną igłą i nie dziwne jak to się kończy

Pervitin w III Rzeszy. Nawet gospodynie domowe faszerowały się metamfetaminą

Usuwanie zmęczenia, łagodzenie lęków, leczenie depresji, pobudzanie umysłu i ciała do pracy, poprawa libido i wsparcie w odchudzaniu – to tylko część profitów jakie zgodnie z zapewnieniami producenta miały wynikać z przyjmowania pervitinu. Preparat wprowadziła na rynek w 1938 roku firma farmaceutyczna Temmler-Werke. Zrobił on karierę nie tylko na froncie, ale też wśród zwykłych Niemców.

Jak długo jest się "pod wpływem" marihuany? Naukowcy to sprawdzają

Naukowcy z Sydney pracujący na rzecz legalizacji medycznej marihuany analizują „upośledzenie” ciała na skutek inhalacji lub konsumpcji różnych dawek THC, głównej substancji psychoaktywnej zawartej w konopiach.
Rejestracja: 2008
  • 137 / 1 / 0

Ja syntezowałem dezomorfinę z moim przyjacielem chemikiem, mieliśmy do dyspozycji profesjonalną aparaturę i odczynniki. Mszę powiedziec, że sama synteza jest naprawdę łatwa. A gdy po 2 dniach otrzymaliśmy gotową dezomorfinę... Czułem się jak jakiś kurwa picasso, byłem dumny ze swojego "dziecka" :) No i sru na wagę, wzięliśmy bezpieczną dawkę ~25mg donosowo. Ładnie spłynęło, po ok 20 min. poczuliśmy... MOC!!! Kurwa, to było coś tak zajebistego... W działaniu bardzo podobna do heroiny, ale lekko inna... ciężko to opisac. Później poszło ~15mg i.v. Piękna substancja, działa IMO fajniej niż morfina, ma mniejszy wysyp histaminy niż morfina, działa długo (ok ~8-12h), jest w niej OGROMNY potencjał!!!
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 6 / 0

To wyście syntezę totalną zrobili, że wam to 2 dni zajęło? %-D
A jaką masz tolerkę na opio? (bo piszesz, że 15 mg iv).

ooo

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 1244 / 7 / 0

o taka wersja krokodyla by mnie interesowala ktora mozna zapodac w nos itp. bo iv to ja jeszcze nie chce umierac ale mozna zrobic w kuchni a nie w labolatorium ... mam kode z paracetamolem 30/500 a i ktos probowal krokodyla bedac na mietku ?
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 104 / / 0

Jeżeli to był chemik, jeżeli zajęło to dwa dni, to napewno produkt finalny został dobrze oczyszczony. Ale w takim razie to nie był krokodil, tylko chemiczna synteza dezomorfiny zrobiona przez chemika. Jest zasadnicza różnica między domowym kompotem, a heroiną zsyntetyzowaną przez chemika przy pomocy wg wszelkich prawideł.
.
Dziwi mnie lakoniczność twojej wypowiedzi. Byłeś przy tej syntezie czy nie? W czasie tej syntezy nic ciekawego się nie stało? Nic cie nie zaskoczyło, o czym chciałbyś się podzielić z innymi? Z jakich tabletek była kodeina i jak dużo jej użyto? Napisz nam, w jaki sposób wyizolowano kodeine? Jakiego rozpuszczalnika użyto do izolacji kodeiny?
.
Pytanie do innych- dezomorfine można zażyć do nosa?
Rejestracja: 2010
  • 3117 / 127 / 0

czemu by nie można było zażyć do nosa - ot rosjanie zażywają i.v. bo komu chciałoby się odparowywać rozpuszczalnik z gotowego produktu?
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 6 / 0

To żaden argument. Wiele substancji nie wchłania się z błony śluzowej nosa (jednak deza, z tego co wiem, tak).
Fiesta12 pisze:
Jeżeli to był chemik, jeżeli zajęło to dwa dni, to napewno produkt finalny został dobrze oczyszczony.
Nie trzeba dwóch dni na oczyszczanie. Poza tym co to za zależność? :huh:
Może zajęło dwa dni, bo przez 30 godzin byli najebani?
Fiesta12 pisze:
Nic cie nie zaskoczyło, o czym chciałbyś się podzielić z innymi?
Od tego jest dział syntezy.
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 104 / / 0

Tylko że ja z ciekawości przejrzałem kilkanaście komentarzy tego użytkownika i coś mi podpowiada, że zabrał on nam niepotrzebnie czas! Zajmowanie się mitami mnie nie pasjonuje. Jak ktoś ma znajomości u moderatora, to niech go namówił o skasowanie całej tej zbędnej dyskusji, jak to z kolegą chemikiem zrobiłem dezomorfine:-)
Rejestracja: 2010
  • 157 / 6 / 0

Jaki latwo dostepny (czyt. w sklepie z farbami itp) rozpuszczalnik nada sie najlepiej do rozpuszczenia freebase kody?

Uzylem benzyny ekstrakcyjnej firmy Voke i rozpuscila tylko sladowe ilosci. Ale to jakis shit bo tak samo nie chcial rozpuszczac freebase metkatynonu. w skladzie weglowodory z 8-11 atomow C wiec bardziej jak lakowa, mimo ze pisze ekstrakcyjna.

Jakas 'normalna' ekstrakcyjna bedzie si? DCM by sie nadal? Tylko zostalo mi moze ze 30ml. Trzeba zrobic zapas.

Doradzcie jaki rozpuch bedzie najlepszy.
Posty: 223 Strona 17 z 23
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość