DOI

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 475 • Strona 45 z 48
  • 2336 / 8 / 0
Polecam małą dawkę (150-225mg) DXM'u i trochę gandzi dodać. Taki miks robi genialny klimat. Nie ma może wyjebki w kosmos, ale nie jest też słabo.
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 1951 / 13 / 0
Przy takiej dawce nie spałem bodajże 4 dni. Ale nie pamiętam, bo to daaaaawno temu było.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1432 / 70 / 0
Czym poza paleniem i deksem mogę wzmocnić działanie kartona DOI? Chodzi mi raczej o inhibitory itp, nie zakłucające odbioru działania substancji.
  • 3871 / 200 / 13
Inhibitory? Czego, monoaminooksydazy? Jeżeli tak, to dość innowacyjne posunięcie, czytaj może być niebezpieczne dla zdrowia. Wprawdzie niektóre fenki wzmacnia się iMAO (np. meskalinę), ale są też takie, które w połączeniu z iMAO spowodują ZS + wazokonstrykcję tak silną, że możesz wyciągnąć kopyta.

Palenie wg. niektórych podbija psychodeliki, a wg. innych osłabia; po mojemu palenie osłabia stany bardzo głębokie (np. po 4ro podstawionych tryptaminach te mentalne efekty), no ale DOI i inne fenki na ogół działają mentalnie nieporównywalnie mniej intensywnie niż 4ro podstawione tryptaminy, także trawa w tym przypadku urozmaica sferę mentalną (u mnie osobiście podkręca mocno wizuale po fenkach, które zwykle i tak są mega). deks wzięty na wejściu w ilości 2go plateau wzmocni działanie.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 1432 / 70 / 0
Właściwie chciałem zjeść tylko 4 mg, więc może ze słabym inhibitorem by mnie nie zabiło, ale musiałbym mieć pewność, bo niekoniecznie chciałbym poświęcić się dla historii polskiej narkonautyki, żeby odkryć, że jednak zabiło %-D
  • 1432 / 70 / 0
8Ball pisze:
Dobra, czyli wiem, że mogę brać nawet 3 kartony z deklarowana wartością 4 mg.
A skąd to wywnioskowałeś? Bo skok pomiędzy 4, a 12 to nie jest 4, a 12 piw, tylko inna jakość doświadczenia. DOI co prawda nie próbowałem, bo akurat kumpel miał urodziny i oddałem mu karton, ale mając co nieco doświadczeń z bardzo podobnym do niej DOCiem, uważam, że potrajanie dawki "bo pierwszy raz słabo kopnęło" jest lekkomyślne. To, że akurat ktośtam, kogo nawet na oczy nie widziałeś przeżył 30 i że wytrzymał psychicznie, to nie znaczy, że w Twoim przypadku będzie to samo. Już nie mówię o tym, że prognozujesz działanie 10 mg DOI na 4mg DOC, czyli nawet nie testowałeś DOI w niższych dawkach.
Oczywiście sam podejmuj decyzje, tylko żebyś się potem nie zaskoczył, tak jak ja po 16 mg DOC, mając tętno 300, psychozę, niekontrolowane oddawanie moczu itp. Ledwo mnie odratowali, więc jak sądzisz, co by było po dwukrotnie większej dawce?
  • 1966 / 457 / 0
mając tętno 300
To w ogóle możliwe? Czy to metafora? Dobrze, że raportujecie o problemach zdrowotnych tego typu, wraz z podaniem dawki po jakiej wystąpiły. Może to da ludziom do myślenia i zastanowią się 100 razy jaką dawkę wybrać.
  • 722 / 12 / 0
KapitanAizen pisze:
mając tętno 300
To w ogóle możliwe? Czy to metafora? Dobrze, że raportujecie o problemach zdrowotnych tego typu, wraz z podaniem dawki po jakiej wystąpiły. Może to da ludziom do myślenia i zastanowią się 100 razy jaką dawkę wybrać.
Tętno 300 jest jak najbardziej mozliwe moim zdaniem, choc nie potwierdzone empirycznie przezemnie. Ja sam mam jakies dziwne sreducho i podczas wysilku mi dochodzi do 240 i nic mi nie jest, a widzialem ze ludzie w takich sytuacjach maja po 170 moze troszke wyzej (trenign siłowy, potem bieznia itp itd)
  • 1432 / 70 / 0
To nie jest moje stwierdzenie, tylko tak jest napisane w raporcie na SOR-ze. 4 razy większa od średniej dawka chloroamfetaminy i budzisz się pod kardiografem nie pamiętając nocy.

Chociaż de facto film mi się urwał raczej od końskiej dawki relanium, jaką dostałem, żeby wylądować.
  • 1432 / 70 / 0
Parathormon pisze:
Inhibitory? Czego, monoaminooksydazy?
IMHO zabawa inhibitorami wychwytów zwrotnych np. serotoniny, przy podaniu agonisty receptorów serotoninowych, nie byłaby bezpieczna. Ale lepiej, żeby ktoś kompetentny w kwestii biochemii mózgu to stwierdził.
ODPOWIEDZ
Posty: 475 • Strona 45 z 48
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.