GBL - karta charakterystyki

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 21 / / 0

Czy istnieje karta charakterystyki GBL w języku polskim? Na necie nie mogę nic znaleźć, a chciałbym ją przeczytać.. Ewentualnie jakiś dobry hyperrealowicz mógłby przeskanować własną, którą dostał razem z GBL?

Przyklejam na chwilę z prośbą o podrzucenie skanów Waszych kart charakterystyk (ja na dniach podlinkuję swoją). Nie wszystkie takie karty są jednakowe i zawierają te same informacje, a takowe należałoby zebrać do kupy. Wawe.
  • 892 / 5 / 0

Pozwól mi upaść. Kino narkotykowe w służbie dobra

Kino o uzależnieniu narkotykowym, jeśli chce robić coś więcej niż tylko grozić paluszkiem, powinno spojrzeć na kontekst społeczny i pogrzebać w codzienności osób, które popadają w narkomanię.
  • 21 / / 0

Bardzo dziękuję :)
Czyli ogólnie takie same informacje znajdują się na większości chemii...
  • 5087 / 197 / 8

Zawsze można dopracować... :)
  • 1850 / 24 / 0

zle postawione pytanie, pytanie powinno brzmiec - co chcialbys znalezc w tej charakterystyce ? :)
  • 5087 / 197 / 8

W mojej biednie wygląda rubryczka Pierwsza pomoc:
W przypadku spożycia: podać dużą ilość wody, spowodować wymioty, wezwać lekarza.
W przypadku wdechnięcia: przenieść poszkodowanego na świeże powietrze; w razie potrzeby stosować sztuczne oddychanie; w razie potrzeby wezwać lekarza.
W przypadku kontaktu ze skórą: zmyć dużą ilością wody, spowodować wymioty (wtf?), wezwać lekarza.
W przypadku kontaktu z oczami: przepłukać dużą ilością wody, przy szeroko odchylonej powiece, przez co najmniej 10 minut.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata