Gieblowe przypały

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 384 Strona 1 z 39
Rejestracja: 2011
  • 74 / 1 / 0

Witam konsumentow tego jakze euforyzujacego rozpuszczalnika :-D
Jako ze w dziale alkohol jest taki temat to sądze ze tutaj tez sie powinien taki znalezc bo przypały przy przedawkowaniu gibla sa masakryczne %-D

ja sobie robie najwieksze jak ide w kluby i zaraz po wyjsciu, w klubie przy glosnej muzyce ogarniam przy dawkach o wiele za duzych ale jak wyjde juz na dwor to spie na chodzie , tancze w miejscu i wgle jest 0 kontaktu. Zazwyczaj pamietam z tego co odjebalem jakas 1/5 %-D %-D
Rejestracja: 2009
  • 66 / 1 / 0

Wracając z imprezy odbiło mi <po ostrym przedawkowaniu GBL-a a że byłem w ciągu to zaśnięcie mi nie groziło> zacząłem się rzucać do wszystkich wyzywać od kurew etc.
po powrocie do akademika rzucilem sie na sąsiada <który sprzedał mnie że posiadam plantacje> po czym została wezwana ochorona która bała się podejść do mnie więc został wezwany patrol ja po ogarnieciu przez dziewczyne wybieglem z sadzonkami do niej do pokoju:D. Kolejnego dnia rozmowa i szybka decyzja o przeniesieniu mnie do innego akademika:D.
KONIEC.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

„Narkotyki” Witkacego na Placu Defilad

„Narkotyki” Witkacego to pozycja przewrotna. Publicystyka pisana przez kontrowersyjnego artystę w okresie, kiedy czuł się odrzucony, nierozumiany przez krytykę oraz czytelników miała prowokować publiczność, oczyścić pisarza z niepochlebnych opinii i ukazać Witkacego w nowej roli – artysty zaangażowanego.
Rejestracja: 2011
  • 80 / 1 / 0

z tych lajtowych to zacząłem rozmawiać z 2 kumplami których znam od kilku lat, stwierdziłem, że są dla mnie mega ważni, że mało jest tak fajnych osób jak oni, po czym zacząłem ich bić ;D.
Poznanie wszystkich obecnych dziewczyn na imprezie w klubie teź zaliczone ale to było nawet zabawne, do tego jedna chciała działać, więc w sumie pozytywnie to wspominam, co ważne pamiętałem o swojej dziewczynie więc test zrobiony sam sobie zdany ;D.
Rejestracja: 2012
  • 1876 / 58 / 0

nie pomyliles czasem GBL z etanolem ? :D
Rejestracja: 2009
  • 109 / 1 / 0

Z tych większych gieblowych atrakcji to depresja oddechowa,przelot helikopterem do innego miasta i lądowanie na oiomie. Oczywiście wszystko na nieświadomce,gdy się obudziłem podłączony pod respirator i mi powiedzieli że jestem 80km od domu to aż nie dowierzałem że aż tak źle było :col: Ubrań nie miałem bo spodnie zaszczane,koszulkę rozdarli podczas reanimacji,telefon oczywiście też zgubiłem. Ale dzięki małej pomocy jakoś się dostałem do domu.

Od tamtej pory giebla przelewałem w buteleczki o maks pojemności 15ml,żeby znów nie wyjebać pół butli z gwinta na nieświadomce :old:

Dodam że we krwi wykryto mi benzodiazepiny,opiaty i śladową ilość alko,chociaż wtedy byłem czysty i piłem tylko i wyłącznie giebla.

Z mniejszych pogubione telefony,pieniądze,przysypianie gdzieś na ławkach w parku etc,czyli nic wielkiego wartego rozpisania się.

Pijcie z umiarem!
Rejestracja: 2009
  • 1172 / 11 / 15

1. nie mieszać z alkoholem, bo grozi spaniem na podłodze klatki schodowej (ciężko otworzyć kluczem drzwi), w skrajnych przypadkach klatka może posłużyć za sypialnie, ale również za latrynę.
2. zaprzestać masturbacji przy pierwszym objawie gieblowego noddingu, w szczególności jeśli w domu znajdują się inni domownicy
Rejestracja: 2010
  • 2372 / 48 / 0

Z tym drugim jakieś przygody? :-D Opisz.

Może nie przypał a przygoda:
Po mixie z gieblem w tle budzę się rano, urwany film oczywiście, patrzę - rozłożyłem łóżko ładnie pięknie, ale położyłem się obok. WTF? hehe
Rejestracja: 2010
  • 3038 / 109 / 0

1. wyzywałem na urwanym filmie ludziom od kurew, dziwek, także ich matki; po chorwacku
2. wybiegłem w podkoszulku i krótkich spodenkach z imprezy w środku nocy sprintem, -15C, posprintowałem tak aż do czasu gdy znalazła mnie policja. twierdziłem że mnie coś goniło. podobno demony.
Rejestracja: 2011
  • 165 / / 0

WawaEndrju pisze:
2. zaprzestać masturbacji przy pierwszym objawie gieblowego noddingu, w szczególności jeśli w domu znajdują się inni domownicy
Bardzo trafne spostrzeżenie, dobrze ze w moim przypadku był środek nocy %-D
Rejestracja: 2010
  • 263 / 2 / 0

Usnąłem na klawiaturze, po obudzeniu się miałem na policzku odbite klawisze.
Posty: 384 Strona 1 z 39
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1510 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości