Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 1180 / 8 / 0
[ external image ]
2-(N,N-dietylamino)propiofenon

W dziale syntezy opisany jest sposób otrzymywania związku o nazwie Amfepramon (link).
Nie widzę na forum nic więcej na temat tego związku, zaś Wikipedia twierdzi, że jest to prodrug etkatynonu.
Ktokolwiek miał do czynienia z tą substancją?
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik pyzg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 993 / 23 / 0
Ale po co,skoro jest prodrugiem etkata to działa jak etkat i pewnie dawkowanie jest o wiele większe. Nie ma sensu, żeby to istniało nawet. Chyba, że ktoś bardzo lubi e-kota a ten stanie się nielegalny.
  • 1180 / 8 / 0
Ale syntezę opisali %-D
Wiesz, no tak pytam, a nuż się okażę, że wikipedia się myli.

@JECD: było.
Uwaga! Użytkownik pyzg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 352 / 2 / 0
Panowie, to w ogóle nie działa. Na wiki pisze, że ma baaaaaaaaaaaardzo małe powinowactwo do receptorów monoaminowych, a poza tym N,N-dimetyloamfetamina nie działa ani halucynogennie, ani euforyzująco, ani stymulująco (Shulgin gdzieś w PIHKAL`u to pisał) to dlaczego niby N,N-dietylo-jakaś-fenyloizopropylamina miała by wykazywać jakąkolwiek aktywność?
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn :D
  • 75 / 6 / 0
Wykazuje aktywność. Jest składnikiem leków na odchudzanie (Tenuate retard). 450 mg rozłożone w przeciągu kilku godzin, przyjęte sniffem i doustnie dało średnią stymulację, jasność umysłu i lekką euforię na wejściu. Zasnąć po tym się da.
Nie bierz synku słodyczy od nieznajomych.
  • 3 / / 0
Znam ten lek. To niemiecki środek na szybkie odchudzanie. Jednak myśmy używali go w celach czysto rekreacyjno - relaksacyjnych %-D .
Po zażyciu 2, czy 3 tabletek - po ich uprzednim pogryzieniu na drobne pojawiała się bardzo przyjemna amfetaminowa faza. Przez kilka godzin dawały energię, spokój i pewność siebie. Później już trzeba zarzucić kolejne dla tego samego efektu. Pozdrawiam :-)
Taki lek jest łagodny i uważam, że każdy powinien takie coś mieć w apteczce na twz. słabszy dzień :)
Uwaga! Użytkownik Mailunia nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.