Gieblowe przypały

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 384 Strona 1 z 39
Rejestracja: 2011
  • 74 / 1 / 0

Witam konsumentow tego jakze euforyzujacego rozpuszczalnika :-D
Jako ze w dziale alkohol jest taki temat to sądze ze tutaj tez sie powinien taki znalezc bo przypały przy przedawkowaniu gibla sa masakryczne %-D

ja sobie robie najwieksze jak ide w kluby i zaraz po wyjsciu, w klubie przy glosnej muzyce ogarniam przy dawkach o wiele za duzych ale jak wyjde juz na dwor to spie na chodzie , tancze w miejscu i wgle jest 0 kontaktu. Zazwyczaj pamietam z tego co odjebalem jakas 1/5 %-D %-D
Rejestracja: 2009
  • 66 / 1 / 0

Wracając z imprezy odbiło mi <po ostrym przedawkowaniu GBL-a a że byłem w ciągu to zaśnięcie mi nie groziło> zacząłem się rzucać do wszystkich wyzywać od kurew etc.
po powrocie do akademika rzucilem sie na sąsiada <który sprzedał mnie że posiadam plantacje> po czym została wezwana ochorona która bała się podejść do mnie więc został wezwany patrol ja po ogarnieciu przez dziewczyne wybieglem z sadzonkami do niej do pokoju:D. Kolejnego dnia rozmowa i szybka decyzja o przeniesieniu mnie do innego akademika:D.
KONIEC.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Nie wiedział, że w Polsce marihuana jest nielegalna

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony.
Rejestracja: 2011
  • 80 / 1 / 0

z tych lajtowych to zacząłem rozmawiać z 2 kumplami których znam od kilku lat, stwierdziłem, że są dla mnie mega ważni, że mało jest tak fajnych osób jak oni, po czym zacząłem ich bić ;D.
Poznanie wszystkich obecnych dziewczyn na imprezie w klubie teź zaliczone ale to było nawet zabawne, do tego jedna chciała działać, więc w sumie pozytywnie to wspominam, co ważne pamiętałem o swojej dziewczynie więc test zrobiony sam sobie zdany ;D.
Rejestracja: 2012
  • 1876 / 58 / 0

nie pomyliles czasem GBL z etanolem ? :D
Rejestracja: 2009
  • 109 / 1 / 0

Z tych większych gieblowych atrakcji to depresja oddechowa,przelot helikopterem do innego miasta i lądowanie na oiomie. Oczywiście wszystko na nieświadomce,gdy się obudziłem podłączony pod respirator i mi powiedzieli że jestem 80km od domu to aż nie dowierzałem że aż tak źle było :col: Ubrań nie miałem bo spodnie zaszczane,koszulkę rozdarli podczas reanimacji,telefon oczywiście też zgubiłem. Ale dzięki małej pomocy jakoś się dostałem do domu.

Od tamtej pory giebla przelewałem w buteleczki o maks pojemności 15ml,żeby znów nie wyjebać pół butli z gwinta na nieświadomce :old:

Dodam że we krwi wykryto mi benzodiazepiny,opiaty i śladową ilość alko,chociaż wtedy byłem czysty i piłem tylko i wyłącznie giebla.

Z mniejszych pogubione telefony,pieniądze,przysypianie gdzieś na ławkach w parku etc,czyli nic wielkiego wartego rozpisania się.

Pijcie z umiarem!
Rejestracja: 2009
  • 1172 / 11 / 15

1. nie mieszać z alkoholem, bo grozi spaniem na podłodze klatki schodowej (ciężko otworzyć kluczem drzwi), w skrajnych przypadkach klatka może posłużyć za sypialnie, ale również za latrynę.
2. zaprzestać masturbacji przy pierwszym objawie gieblowego noddingu, w szczególności jeśli w domu znajdują się inni domownicy
Rejestracja: 2010
  • 2372 / 48 / 0

Z tym drugim jakieś przygody? :-D Opisz.

Może nie przypał a przygoda:
Po mixie z gieblem w tle budzę się rano, urwany film oczywiście, patrzę - rozłożyłem łóżko ładnie pięknie, ale położyłem się obok. WTF? hehe
Rejestracja: 2010
  • 3038 / 109 / 0

1. wyzywałem na urwanym filmie ludziom od kurew, dziwek, także ich matki; po chorwacku
2. wybiegłem w podkoszulku i krótkich spodenkach z imprezy w środku nocy sprintem, -15C, posprintowałem tak aż do czasu gdy znalazła mnie policja. twierdziłem że mnie coś goniło. podobno demony.
Rejestracja: 2011
  • 165 / / 0

WawaEndrju pisze:
2. zaprzestać masturbacji przy pierwszym objawie gieblowego noddingu, w szczególności jeśli w domu znajdują się inni domownicy
Bardzo trafne spostrzeżenie, dobrze ze w moim przypadku był środek nocy %-D
Rejestracja: 2010
  • 263 / 2 / 0

Usnąłem na klawiaturze, po obudzeniu się miałem na policzku odbite klawisze.
Posty: 384 Strona 1 z 39
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: johnderek i 3 gości